Yok böyle bir araba anahtarı

Otomobil teknolojileri yeni otomobil modelleri BMW i8 özellikleri yeni otomobillerdeki teknolojiler…

İlerleyen teknoloji gün geçtikte yepyeni yüzüyle kullanıldığı her sektörde insanları şaşırtmaya devam ederken, teknolojiyi en fazla kullanan otomobil sektöründe ortaya çıkan tasarımlar gelecekteki otomobiller hakkında ipuçları veriyor. Örneğin BMW’nin tasarladığı otomobil anahtarı yeni bir çağın başlangıcı olabilir.

yeni otomobil teknolojileri bmw i8

BMW i8 Anahtarı

BMW’in önümüzdeki yıl satışa sunmayı planladığı hibrit aracı i8 için ortaya çıkan bu anahtar gerçekten çok güzel gözüküyor. BMW’nin içerisinden sızdırılan bu görsel eğer doğru çıkarsa, i8′in akıllı bir araba anahtarı olacak.

BMW i8 anahtar

BMW i8 kontak

Üzerinde yüksek çözünürlüklü LCD ekran barındıran anahtar, araç hakkında işe yarar bilgileri size gösterecek. Araç içerisinde bulunacak bir dock’a yerleştirilen araç anahtarı böylelikle kullanmadığınız zamanlarda şarj olacak. Henüz bu araba anahtarıyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. BMW i8′in 2014 yılında yaklaşık £100,000 fiyatla satışa çıkması bekleniyor.

BMW i8 ‘in Birbirinden Güzel Görsellerine Göz Atın !..

Bir önceki yazımız olan Yepyeni BMW M4 serisini gördünüz mü ? başlıklı makalemizde 2014 bmw m4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Ehliyet Sistemi Sil Baştan

2014 yeni ehliyet sistemi nasıl olacak nasıl değişecek ehliyet sınav soruları direksiyon sınavı kaç dakika yeni kurallar..

Kapat