Yerli Otomobil Müjdesi

yerli otomobil yerli otomobiller yerli otomobil neden üretilmiyor yerli otomobillerimiz yerli otomobiller neler türkiye’de üretilen yerli otomobiller otomobil haberleri güncel oto galeri güncel otomobil haberleri güncel otomobil kampanyaları kampanyalı otomobiller otomobil fiyatları…

Yerli otomobillerin 4 tip olacağını daha önce de açıkladığını hatırlatan Işık, binek modellerin bu ay içinde tanıtılacağını, SUV modelinin ise eylül ayına kalacağını kaydetti. Işık, SUV modelin menzil uzatma kitine ilişkin ek çalışma yapıldığını, bu nedenle de söz konusu modeli eylülde tanıtacaklarını ifade etti. Bunların ardından ise 30-40 araçlık filonun hazırlanacağını ve her türlü arazi testinin yapılacağını anlatan Işık, sonrasında ise seri üretime geçileceğini söyledi.

“Cep telefonunda önemli olan marka oluşturmak”

Yerli telefon üretimine de değinen Işık, sıfırdan bir telefon üretiminden ziyade, donanım ve yazılım konusunda projeler oluşturmaya çalıştıklarını dile getirdi. Şu anda 3 projenin donanımla, 5 projenin de yazılımla ilgili destek almaya hak kazandığını belirten Işık, burada asıl önem verdikleri şeyin marka olduğunu ifade etti. Tüm parçaların illa Türkiye’de üretilmesi gibi bir isteklerinin olmadığını vurgulayan Işık, “Cep telefonunda önemli olan marka oluşturmak. Onun dışındaki tüm işlemleri artık bir şekilde elde edebiliyorsunuz” dedi.

-Fotoğraf Galerisi-

Bir önceki yazımız olan Otomobil Sahibi Olmak İçin En Doğru Zaman... başlıklı makalemizde araba kampanyaları, güncel oto galeri ve kampanyalı otomobiller hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Mazda’nın Yeni Suv Modeli Koeru

mazda mazda korea mazda koreu mazda suv fiyatları mazda suv sahibinden mazda suv modelleri mazda suv modelleri 2015 mazda suv...

Kapat