Yepyeni Opel Insignia Country Tourer Tanıtıldı

2014 Opel Insignia Country Tourer resimleri özellikleri trafiğe çıkış tarihi özellikleri motor ve şanzıman seçenekleri…
Opel efsane haline gelmeye aday modeli Insignia ailesine yeni eklediği Opel Insignia Country Tourer ‘ın dünya lansmanını eylül ayında düzenlenecek olan Frankfurt Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

2014 opel insignia country tourer

2014 Opel Insignia Country Tourer

Daha fazla yerden yükseklik ve dikkat çekici koruyucu gövde elemanları ile SUV karakterine sahip, üst sınıf Sports Tourer ‘de, değişken tork beslemesi ve dört teker çekiş özelliği olan Akıllı 4 çeker sistemi bulunuyor. Kaputun altında ise kelimenin tam anlamı bir aslan yatıyor, zira Country Tourer 400 Nm. torka sahip güçlü bi-turbo dizel motora sahip.

Sports Tourer, aile ve iş amaçlı sedan özelliğine sahip iken, Insignia Country Tourer crossover, karakteriyle atletik bir görünüşe sahip. Tanımlayıcı özellikleri arasında çıkıntılı ön ve yan gövde kaplamasıyla birleşen ön ve arkada koruyucu alt gövde çıtaları bulunmaktadır ve bütün bunlar çift egzoz borularıyla tamamlanmaktadır. Yeni teknolojiye sahip akıllı 4 çeker sistemi tüm sürüş koşullarında sağlam bir yol tutuşu ve direksiyon hakimiyeti sağlıyor. Bu özellik, yüksek performanslı, 143 kW/195 HP, 2.0 BiTurbo Dizel motorda 400 Nm. tork üretmekte ve altı ileri otomatik şanzıman ile birlikte sunulmakta.

Elektronik olarak kumanda edilen 4×4 güç aktarım sisteminde, Haldex ilkelerine göre çalışan yüksek kaliteli bir debriyaj ve hem asfalt hem de asfaltsız yollarda üstün çekiş sağlamak için elektronik bir sınırlı kaymalı diferansiyel bulunuyor. Mevcut yol koşullarına sürekli olarak adapte olduğunu ve bir tekerleğin kaymaya başlamasından önce dahi, ön ve arka akslar arasındaki, hatta arka tekerlekler arasındaki tork dağıtımını kusursuz şekilde değiştiğini hissediyorsunuz. Country Tourer sahip olduğu büyük lastikleriyle zorlu ve bozuk arazi koşullarında yerden yüksekliğinin sahip olduğu avantajları sunuyor. Böylece, ister kışın karlı yollarda kullanın ister zor yol koşullarında Insignia Country Tourer mükemmel bir yol arkadaşı. Şehir içindeyse, atletik görünüşü, rakiplerinden ayrılmasını sağlayan güçlü bir çekicilik sunuyor.
Opel, Yeni Insignia Country Tourer ile orta boyuttaki otomobiller için SUV sınıfı boşluğunu doldurmayı amaçlamakta. Opel Insignia Country Tourer modeli ile yeni müşteri kitlesine ulaşmayı planlıyor.

2014 opel insignia country tourer_6

Yeni Opel Insignia Country Tourer

2014 opel insignia country tourer_2

Yeni 2014 Opel Insignia Country Tourer

 

2014 opel insignia country tourer_3

Opel Insignia Country Tourer 2014

 

2014 opel insignia country tourer_4

Opel Insignia 2014

 

2014 opel insignia country tourer_5

2014 Opel modelleri

 

Bir önceki yazımız olan 'Siri Eyes Free' şimdi Opel ADAM 'da başlıklı makalemizde apple opel uygulamaları, opel adam özellikleri ve opel ıphone uygulamaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Renault’dan Temmuz Fırsatları

2013 otomobil kampanyaları renault kampany temmuz 2013 kampanyalı renault fiyatları renault kampanya fiyatları kampanyalı Fluence renault captur kampanya fiyatları... Ramazan...

Kapat