Yenilenen Kasası İle 2016 Model Ford Kuga

Ford‘un sevilen Suv modellerinden biri olan Kuga yenilenen kasası ile dikkatleri üzerine çekiyor.Yeni Ford Kuga eski modellerine göre çok daha ince hatlara ve daha şık bir dizayna sahip.Ayrıca yenilenen Ford Kuga’da yeni motor seçenekleri’de bulunuyor.Yeni Ford Kuga’nın iç kısmınında oldukça kaliteli ve geniş bir yapıya sahip olduğu görülüyor.

Ayrıca yeni Ford Kuga eski modellerine göre daha ekonomik,güçlü ve dayanıklı bir motora sahip.Yeni Ford Kuga’nın Türkiye’ye ne zaman geleceği ise henüz bilinmiyor.Fakat daha otomobil Türkiye’ye gelmemesine rağmen otomobile olan ilgi oldukça fazla.

detaaa

Yenilenen Ford Kuga çok daha yenilikçi ve spor bir tasarıma sahip.Ayrıca yenilenen Ford Kuga ekonomik dayanıklı ve güçlü bir motora sahip.Yenilenen Kuga 1.5 Litre gücünde dört silindirli Turbo Dizel ve 1.5 Litre gücünde EcoBoost teknolojili motorun 120 HP, 150 HP ve 182 HP olmak üzere üç farklı versiyonu olacak.Aracın dış görünümü sportif bir yapıya sahip.Yeni Kuga’nın iç görünümü ise oldukça güzel ve aracın iç kısmı oldukça geniş bir yapıya sahip.

2016 Model Ford Kuga Detaylı Görselleri

Bir önceki yazımız olan Ford'un Yenilenen EcoBoost Motoru Hakkında Detaylı Bilgi başlıklı makalemizde ford, ford ecoboost ve ford ecoboost 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yenilenen 2016 Volkswagen Up Detaylı İnceleme

Volkswagen'in küçük ve ekonomik modellerinden biri olan Up modelinin ilk özellikleri yayınlandı.Volkswagen'in yeni küçük modeli oldukça ekonomik ve şık bir...

Kapat