Yenilenen Hyundai Tucson’da Seçenekler Çoğalıyor

Yenilenen Hyundai Tucson‘da artık müşterilere daha fazla seçenek sunuluyor.Hyundai‘nin ülkemizde en çok talep gören SUV modellerinden birisi olan Tucson artık dahada modernleşiyor ve daha lüks bir hale geliyor.Tucson’un düşük hacimli bir Dizel motoru olmamasına rağmen ülkemizde yüksek satış rakamlarına rahatlıkla ulaşıyor.

Eski 177 HP güç üreten 1.6 Litrelik Turbo Motor Seçeneği olan T-GDI‘i sadece 4×4 çekiş sistemi ve DCT otomatik şanzıman ile birlikte sunan Hyundai Tucson, artık yenilenen  4×2 T-GDI DCT seçeneğiyle’de satışa sunulacak.Ayrıca yenilenen ve geliştirilen yakıt sistemiyle ortalama 4 litre/100 km tüketim değerlerine erişebilmesi aracı daha da cazip hale getiriyor.Yeni Hyundai Tucson’da bu yeniliklerin haricinde 7 Yıl veya 80.000 KM garanti sunulacak.Yani kısacası Hyundai Tucson, artık turbo benzinli 4×2 sürüş sistemi seçeneğini’de müşterilerine sunuyor.

YENİLENEN HYUNDAİ TUCSON GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan 2017 Hyundai I-oniq Electric Detaylı İnceleme başlıklı makalemizde hyundai, hyundai i oniq ve hyundai i oniq fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Opel’den Kaçırılmayacak 2016 Nisan Kampanyaları

Yeni Opel modellerinde kaçırılmayacak Nisan ayı fırsatları devam ediyor ayrıca Opel yeni modellerinde %1,32 gibi uygun bir kredi fırsatı sunuyor.Yeni...

Kapat