Yenilenen Bmw 4 Serisi Genel İnceleme

Bmw‘nin en çok satış yapan serilerinden birisi olan Bmw 4 serisi yenilendi.Yenilenen Bmw 4 serisi yine her zamanki gibi dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.Spor 5 kapı olarak üretilen Bmw 4 serisi artık daha modern bir hale getirilerek daha spor ve dinamik şekilde tasarlanmış.

Ayrıca otomobilin şase ve genel yapısı da geliştirilerek daha iyi bir yol tutuşu sağlanmış ve daha sağlam bir yapı oluşturulmuş.Bmw 4 serisinin yenilenmesinde etkili olan en temel sebeplerden birisi seri üretimine başlandığından itibaren tam tamına 400.000 adet’ten fazla satış yapmış olması.Bir diğer sebebi ise otomobilin kendine has bir yapısı ve tasarımının olması.

 

  • Yeni Bmw 4 Serisi Çok Daha Modern Çok Daha Performanslı

Aracı inceledik ve oldukça modern bulduk.Özellikle’de aracın ön ve arka far tasarımları hem işlevsellik hem görünüm hemde verimlilik açısından çok iyi bir şekilde dizayn edilmiş.Araca genel olarak baktığımızda ise uzun, geniş ve kamberli bir yapısın olduğu görülüyor.

Yeni Bmw 4 Serisinin ön kısmını incelediğimizde geniş ve yanlara doğru uzatılmış olan motor kaputu ve motor kaputuna kadar uzatılmış, genişletilmiş olan ön tampon ilk dikkat çeken yerlerden.Daha sonra ise yuvarlak şekilde tasarlanan sis farları ve yanlara doğru uzatılmış büyük, geniş ön farlar dikkat çekmekte.

Yenilenen Bmw 4 Serisine yan tarafından baktığımızda ise geniş yan camlar ve alt tarafta bulunan ince kabarıklık ilk dikkat çeken yerlerden.Onlardan sonra ise ön ve arka farların kenara doğru uzatılmış ve yan taraftan’da rahatça görülebiliyor olması dikkat çekiyor.Ayrıca yukarı kısımdaki ince şerit şeklindeki kabarıklığı’da unutmamak lazım.

Otomobilin arka kısmına baktığımızda da yine ilk dikkat çeken yerlerden biri kalın, geniş ve yanlara doğru uzatılmış olan arka farlar ve neredeyse arka kısmın hepsini kaplayan geniş arka tampon oluyor.Aracın arka camının büyük şekilde tasarlanması da hem görünüm hemde işlevsellik açısından oldukça iyi tasarlanmış.

Bizler aracı beğendik hem tasarımı olsun hem konforu olsun oldukça güzel fakat nasıl bir motor yapısı kullanılmış onu bilemiyoruz fakat bu aracın motorunun’da en az görünümü kadar iyi olacağı düşüncesindeyiz.Eğer aracın satış fiyatı’da çok abartılmamış olursa çok iyi satış rakamlarına ulaşacağını düşünüyoruz.

Yeni Bmw 4 Serisi Detaylı Görselleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Model Bmw X2 Görüntülendi başlıklı makalemizde bmw, bmw x2 ve bmw x2 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yenilenen Bmw 4 Serisi Genel İnceleme Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. can dedi ki:

    Sayın admin bu araç ne kadar fiyatla satılıyor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Alfa Romeo’nun Yepyeni Suv Modeli Stelvio

Alfa Romeo genellikle spor otomobiller üretse'de bazen Suv tarzı araç tipleri'de üretebiliyor.İşte en basit örneği Alfa Romeo'nun yeni Suv modeli olan...

Kapat