Yenilenen 2017 Model Mercedes GLA Genel Bakış

Mercedes‘in en iyi satış rakamlarına ulaşan Suv modellerinden biri olan GLA modeli yenilendi artık çok daha performanslı ve çok daha ekonomik olacak.Özellikle de geliştirilen mekanik yapısı sayesinde artık daha verimli ve ekonomik bir performans sergileyecek.

Yenilenen Mercedes GLA modelinin biraz da genel yapısından bahsedelim aracın genişletilen ve uzatılan şase yapısı sayesinde daha verimli yol tutuş sergilemesi ve daha dayanıklı bir yapısının olması sağlanmış.Mercedes GLA’nın eski modellerine baktığımızda yine aracın çok iyi bir performansa ve yol tutuşa sahip olduğunu da görüyoruz fakat mühendisler bununla yetinmeyerek yeni modelde çok daha iyisini tasarlamışlar diyebiliriz.

  • Yenilenen Mercedes GLA Nasıl Bir Görünüme Sahip ?

Aslında otomobilin genel yapısını incelediğimizde genel olarak görümüme önem verilmiş fakat daha çok aracın şase ve mekanik yapısına önem verilmiş gibi gözüküyor.Araçta sağlam ve güçlendirilmiş şase yapısı bulunmakta, bununla birlikte otomobilin mekanik kısmı da tamamen yenilenmiş gibi görünüyor.Ayrıca otomobilin yol tutuş performansı çok daha iyi hale getirilmiş.

Otomobilin ön kısmına baktığımızda yanlara doğru uzanan LED teknolojili ön farlar, genişletilmiş kalın ön tampon ve nikelaj kaplamalı büyük ön panjur ilk dikkat çeken yerler oluyor.Bunun yanı sıra aracın ön kısmı da önceki modellere göre daha eğimli bir şekilde tasarlanmış.Bunun sebebi ise geliştirilen ve güçlendirilen şase yapısı.

Aracın yan kısmı ise kabarık bir şekilde tasarlanmış özellikle de ince ve uzun yan camlar ilk dikkat çeken yerlerden birisi oluyor.Ayrıca otomobilin yan kısmına baktığınızda ön ve arka farlarında küçük bir kısmının aracın yanlarına kadar uzatıldığını rahatça görebiliyoruz.

Otomobilin arka kısmına baktığımızda ise ince fakat yanlara doğru genişleyen arka farlar, ince ve estetik bir şekilde tasarlanan arka cam, otomobilin yan kısmına kadar uzayan arka tampon ilk dikkat çeken yerlerden sadece birkaçı.Ayrıca Yeni Mercedes GLA’nın yine arka kısmı da şase yapısından dolayı eski modellerine göre biraz daha eğimli duruyor.

  • Yenilenen Mercedes GLA Çok Lüks Bir İç Tasarıma Sahip

Yeni Mercedes GLA’nın dış kısmı kadar iç kısmı da güzel ve modern bir şekilde tasarlanmış.Özellikle spor ve kullanışlı bir şekilde tasarlanan büyük kokpit ve geniş orta konsol gerçekten birbiri ile mükemmel bir uyum sağlıyor ayrıca oldukça kullanışlı.Aracın kokpitinde bulunan Multimedya ekranı sayesinde birçok işinizi daha rahat ve kolay şekilde yapabiliyorsunuz bu da aracın iç kısmının ne kadar kullanışlı ve teknolojik olduğunu gösteriyor.

Yenilenen 2017 Mercedes GLA Detaylı Görselleri

Bir önceki yazımız olan Mercedes'in Yeni Otonom Konsepti başlıklı makalemizde 2016 konsept arabalar, konsept arabalar 2016 ve mercedes hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yenilenen 2017 Model Mercedes GLA Genel Bakış Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. can dedi ki:

    bu araç ne kadar la

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yenilenen 2017 Mazda 3 Genel Bakış Ve Motor Seçenekleri

Mazda'nın en çok satış rakamlarına ulaşan Mazda 3 modeli büyük bir yenilemeden geçti.2017 Mazda 3'ün yenilenirken hem daha performanslı hem...

Kapat