Yenilenen 2016 Model Renault Scenic

renault renault scenic renault scenic 2016 2016 renault scenic renault scenic yedek parça renault scenic nasıl renault scenic fiyatları otomobil haberleri otobinbir güncel oto galeri otomobil fiyatları otomobi kampanyaları otomobil fiyat listesi 2015 2016 model otomobiller yenilenen 2016 otomobiller…

Koleos modelinin yerini alacak yeni bir yedi koltuklu SUV modeli de yollara çıkaracak olan Fransız üretici, talebin crossover ve SUV modellere kaydığı MPV segmentinde yeni Scenic’i de sunmayı hedefliyor. Bu hamle ile Renault, kompakt MPV pazarında Citroen C4 Picasso ve Ford C-Max gibi modellerin gerisinde kalan Scenic’i daha cazip hale getirmeyi amaçlıyor.

 

Markanın tüm yeni modelleri gibi Nissan ile ortaklık sonucu geliştirilen CMF platform üzerinde yükselecek olan 2016 Scenic, bir çok teknolojisini yeni Megane‘den alacak. Henüz ilk testler aşamasında görüntülenen yeni Scenic’in tasarımının da markanın son dönemdeki modellerine paralel olması bekleniyor.

2016 Model Renault Scenic

Bir önceki yazımız olan 2016 Model Renault Scenic Yenileniyor başlıklı makalemizde 2016 model reanult scenic, reanult scenic 2016 ve renault hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları

  • renault scenic 2016

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Toyota’da Kampanyalar Devam Ediyor

toyota toyota kampanya kampanyalı toyota fiyatları toyota kampanyaları toyota kampanya 2016 toyota kampanya güncel güncel otomobil kampanyaları otomobil haberleri otomobil...

Kapat