Yenilenen 2016 Model Audi A4 İnceleme

Audi‘nin yenilenen A4 modelinde birçok yeni değişiklik ve eklemeler yapıldı,yenilenen A4 artık daha konforlu,tasarruflu ve performanslı bir hale getirildi.Yepyeni Audi A4 modelinin görünümü’de oldukça değiştirildi ve daha modern ve sportif bir hale getirildi.Ayrıca yeni A4 daha hafif hale getirilerek hem daha performanslı hemde daha tasarruflu olması sağlandı.

Yenilenen Audi A4 Artık Daha Hafif

Yeni Audi A4 modelinde yapılan önemli değişikliklerden biriside aracın daha hafif ve istikrarlı bir hale getirilmesi.Araç eski modellerine göre 120 KG daha hafif bir yapıya sahip,aracın hafifleştirilmesi yakıt yönünden’de aracı daha iyi bir hale getiriyor.

Yenilenen Audi A4 Avant modelinde Audi Matrix LED farlar, Audi akıllı telefon arayüzü, Bang-Olufsen 3D ses sistemi, kablosuz şarj özellikli Audi phone box, gösterge tablosunu sürücünün göz hizasında ön cama yansıtma özelliği ve yeni sürüş yardımı sistemleri ile Audi bağlantı hizmetleri bulunuyor.Ayrıca yeni Audi A4 modeli artık daha sportif,konforlu ve güvenli bir sürüş sistemi sağlıyor.

Yenilenen Audi A4 Daha Yenilikçi Bir Yapıya Sahip

Aracın genel tasarımı oldukça lüks,sportif ve yenilikçi bir şekilde tasarlanmış.Aracın ön kısmına baktığımızda led teknolojili uzun ön farlar ve geniş ön panjur oldukça uyumlu,aracın arka kısmı içinde aynı şeyler geçerli yine arka tarafta bulunan led stop farları’da oldukça sportif ve özgün bir yapıya sahip.

2016 MODEL AUDİ A4 GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan 2016 Model Audi Q2 Yeni Motor Seçenekleri başlıklı makalemizde 2016 model audi q2, audi q2 2016 model ve audi q2 motor seçenekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yepyeni Hyundai Modellerinde Kaçırılmayacak 2016 Temmuz Fırsatları

Yenilenen Hyundai modellerinde temmuz ayına özel fırsatlar devam ediyor,yepyeni Hyundai İ10,İ20,Accent Blue ve İ30 modellerinde kaçırılmayacak kampanyalar müşterilere sunuluyor.Eğer sizde bir...

Kapat