Yenilenen 2016 Kia Sportage Çok Yakında Türkiye’de

Kia‘nın yenilenen suv modeli Sportage eski modellerine göre çok daha iyi bir tasarıma ve motor gücüne sahip.Yeni Kia Sportage tasarımıyla’da dikkat çekiyor.

Otomobilin güçlü ekonomik ve sağlam bir motora sahip olduğu söyleniyor.Ayrıca otomobilin iç kısmı’da oldukça geniş şekilde tasarlanmış.Yeni Sportage’nin dikat çeken bir diğer yanı ise sıradışı bir tasarıma sahip olması.Otomobilin Türkiye’ye Şubat ayının sonlarına doğru bir zamanda geleceği açıklandı.

detaaa

Yenilenen Kia Sportage güçlü,ekonomik motor yapısı ve sportif tasarımıyla dikkat çekiyor.Yenilenen Sportage 2016 Şubat ayı sonlarında Türkiye’de olacak.Otomobilin 132 HP güç üreten 1.6 litrelik atmosferik ve 177 HP güç üreten 1.6 litrelik turbo üniteler ile sunulan benzinli modelleri bulunuyor.Otomobilin dizel motor seçenekleri ise 115 HP güç üreten 1.7 litrelik, 136 hp güç üreten 2.0 litrelik ve 185 HP güç üreten 2.0 litrelik dizel motorlardan oluşacak.Otomobilin tasarımına baktığımızda ön kısımda bulunan dörtlü sis farları,kenarları nikelaj kaplı ön panjur ve önden yanlara doğru uzayan ön farlar oldukça dikkat çekiyor.

Yenilenen 2016 Kia Sportage Detaylı Görselleri

Bir önceki yazımız olan 2017 Model Kia Picanto Kamuflajlı Görüntülendi başlıklı makalemizde 2017 kia picanto, 2017 model kia picanto ve kia hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2017 Hyundai I-oniq Electric Detaylı İnceleme

Elektrikli otomobillerin gittikçe artmasıyla artık otomobil firmaları elektrikli otomobil üretimlerini arttırmaya başlıyor.Yeni elektrik motorlu otomobiller benzinli ve dizel otomobillere göre...

Kapat