Yeni Volkswagen Polo Suv Modeli Görüntülendi

Volkswagen‘in bilinen Polo modelinin şimdide Suv modeli çıkartılmaya başlanacak.Volkswagen Polo’nun çıkartılacak Suv modelinde kuvvetli dayanıklı ve özellikle’de ekonomik bir motor bulunacak.Yeni Polo Suv modeli çok daha iyi bir tasarıma sahip olmakla beraber çok daha iyi bir motora’da sahip.

Otomobilin genel görünümü’de oldukça güzel ve şık bir şekilde tasarlanmış.Otomobil daha şimdiden çok ilgi gördü.Genel Suv modellerine göre daha şık ve modern dizayn edilen Polo Suv modelinin ne zaman piyasaya çıkacağı henüz bilinmiyor.Ayrıca otomobilin fiyatı ve Türkiye’ye ne zaman geleceği hakkında henüz bir açıklama yok.

detaaa

Yeni Volkswagen Polo Suv modelini incelediğimizde diğer suv modellerine göre daha küçük,şık,modern ve ekonomik olduğunu görüyoruz.Bunun yanı sıra otomobilin hem ekonomik hem performanslı,güçlü olması gerçekten iyi bir motora sahip olduğunu gösteriyor.Otomobilde 110 Hp gücünde 1.0 Litrelik Turbo Benzinli bir motorun yer alması bekleniyor.Otomobilin genel görünümü küçük bir tasarıma sahip olsada büyük ön farları ve neredeyse tüm ön kısmı kaplayan tampon otomobili oldukça sportif göstermeye yetiyor.

Yeni Volkswagen Polo Suv Detaylı Görselleri

Bir önceki yazımız olan Yenilenen 2016 Volkswagen Up Detaylı İnceleme başlıklı makalemizde 2016 model volkswagen up, 2016 volkswagen up ve Volkswagen hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yenilenen 2016 Kia Sportage Çok Yakında Türkiye’de

Kia'nın yenilenen suv modeli Sportage eski modellerine göre çok daha iyi bir tasarıma ve motor gücüne sahip.Yeni Kia Sportage tasarımıyla'da...

Kapat