Yeni Toyota’lar Piyasaya Çıkıyor

toyota yaris toyota auris toyota corolla toyota corolla 2015 toyota hibrit toyota verso toyota kampanya 2015 kampanyalı toyota fiyatları otomobil haberleri…

Bu yaz yenilenen Avensis ile makyajlı Auris”i yollara çıkaracak olan Japon marka, bu otomobilleri Türkiye’de ilk kez İstanbul’da sergiledi.İstanbul Autoshow’da ilk kez podyuma çıkan makyajlı Auris ile yeni Avensis’in 2015 yılındaki satış hedeflerini yakalamada etkili olacak.Ocak-Mayıs döneminde Toyota satışlarındaki büyümenin pazar büyümesinden ve tahminlerden daha fazla oldu.Toyota, yeni Auris’i Temmuz’da 1.6 litre hacimli dizel motora kavuşan Avensis’i Haziran sonunda ülkemizde satışa çıkaracak.

Toyota’nın fuardaki en önemli sergilemelerinden biri ise hidrojenli otomobili Mirai. Türkiye’de kapıları tamamen kapalı olarak gösterilen Mirai, Japonla’da aralık ayında satışa çıktı.

-Fotoğraf Galerisi-

Bir önceki yazımız olan Toyota Cenevre Motor Show'da Yenilikleriyle Göz Doldurdu başlıklı makalemizde toyota at geneva 2013, toyota at geneva motor show ve toyota at geneva motor show 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Sertifikasını Alıp Sürücü Belgesini Almayanlara Müjde!

sürücü belgesi sürücü belgesi nasıl alınır sürücü belgesi nasıl alınır otomobil haberleri otomobil kampanyaları kampanyalı otomobiller... Ehliyet almaya hak kazanmış...

Kapat