Yeni SsangYong Rodius satışa sunuldu

SsangYong Rodius fiyat bilgileri resimleri trafiğe çıkış tarihi özellikleri motor ve şanzıman seçenekleri…

ssangyong rodius 2014

Koreli SsangYong ‘un MPV sınıfında yer alan ve ülkemizdeki en büyük modellerden biri olan Rodius ‘un yeni nesli 69.950 TL başlangıç fiyatı ile satışa sunulurken, aracın üstün özellikleri göz kamaştırıyor.

Aracın dış görünümünde ilk olarak siyah çerçeveli ön farlar, gövde rengi aynalar ve tabii ki araca vip bir görünüm veren karartılmış camlar dikkat çekerken, ön ve yan çizgilerindeki dinamik ve sportif görünüm, çamurluklarddan başlayarak bagaj kapağının iç kısmına kadar devam eden arka stoplar araca oldukça farklı bir görünüm kazandırmış.

ssangyong rodius 2014_2

155 HP gücündeki 2.0 lt’lik dizelle ithal edilen büyük MPV’de 6 ileri manuel ve 5 kademeli otomatik şanzıman alternatifleri sunulurken, 4 tekerlekten çekiş sadece otomatik şanzımanda mevcut. 5.13 metrelik uzunluğuyla en büyük MPV’lerden biri olan Rodius’un kabinindeki koltuk konfigürasyonu farklı ihtiyaçlara göre şekillenebiliyor. Ortalama yakıt tüketimi versiyonuna göre 7.6 lt/100 km ile 8.1 lt/100 km arasında değişiyor.

ssangyong rodius 2014_3

Yeni Rodios ‘ta yolcular ve sürücünün güvenliği kullanılan aktif ve pasif güvenlik sistemleri ile en üst seviyeye yükseltilirken, bu güvenlik sistemleri ESP, ön darbe koruması, yan darbe koruması, dengeli darbe koruması, tavan darbe koruması ve arka darbe korumasından meydana geliyor.

ssangyong rodius 2014_7

Rodios iç mekan anlamındada oldukça şık ve konforlu, iç dizaynda ilk göze çarpan ön konsolun hemen ortasına entegre edilmiş ergonomik tasarımlı gösterge paneli daha fazla sürüş güvenliği adına sürücünün görüş açısına uygun ve hemen her şekilde görülecek şekilde tasarlanmış. Yeni Rodios ‘ta sadece sürücü düşünülmemiş, yolcuların konforu için oturma durumlarının çeşitliliğine göre ikinci ve üçüncü koltuklara yatabilme özelliği kazandırılmış. Ayrıca yolcuların giriş ve çıkışlarını kolaylaştırmak içinde gerçekten akılcı düzenlemeler yapılmış…

ssangyong rodius 2014_8

Rodius’un başlangıç fiyatı 69.950 TL iken, otomatik şanzıman ve 4 tekerlekten çekişin bir arada sunulduğu en kelepir Rodius’ta fiyatlar 89.950 TL’den başlıyor. Rodius’un baz donanımında ön ve yan havayastıkları, ABS, ESP, 16 inçlik alaşım jantlar, Bluetooth, elektrikli camlar gibi özellikler standart olarak sunulurken, üst donanım seviyesinde 17 inçlik alaşım jantlar, deri koltuklar, ısıtmalı ön koltuklar, elektrikli sürücü koltuğu ve açılabilir cam tavan yer alıyor.

ssangyong rodius 2014_4

ssangyong rodius 2014_5

 

 

Konu Aramaları

  • ssangyong rodius

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yerli Ferrari Şamil satılık

Türk yapımı otomobilleri Ferrari modelleri çakma ferrari türk yapımı ferrari şamil... Yerli otomobil tartışmaları bütün harareti ile sürerken ve hükümet...

Kapat