Yeni Renault Talisman Yepyeni Bir Tasarım

renault renault talisman renault talisman 2016 renault talisman fiyatları renault talisman 2015 renault talisman türkiye renault talisman yedek parça renault talisman nasıl renault talisman görselleri renault talisman fiyat listesi…

Yeni  Renault Talistman yepyeni bir tasarıma sahip yüzünde büyük LED’li farlar ve farlardan aşağı doğru inen C şeklindeki hareketli LED gündüz farları dikkat çekerken, yeni ızgara yapısı ve ortasındaki büyük Renault logosu öne çıkıyor. Diğer versiyonlara göre daha belirgin omuz çizgisi ve eğimli C sütunu sayesinde coupe formlu sedanları andıran Talisman’ın camlarının etrafındaki krom çıtalar otomobilin tasarımını zenginleştiren öğelerden. Otomobilin arka tarafı da tıpkı ön bölüm gibi sportif izler taşıyor.

İnceden kalına doğru uzanan 3D efekti veren LED aydınlatmalı stoplar bu hissi yaratan en önemli detay. İç mekanda ise Espace modelinden izler görmek mümkün. Talisman, 25 litreye kadar saklama gözüne sahip. Ayrıca, 855 mm’lik baş mesafesi ve 262 mm’lik arka diz mesafesiyle bu konuda orta sınıfın en iddialı modelleri arasında yer alıyor. Ön taraftaki koltuklar 10 farklı ayara sahip ve 6 farklı ayarı kaydedebiliyor.

Modelin giriş seviyesinde 4.2 inç’lik multimedya ekranı sunulurken, 8.7 inç’lik dokunmatik multimedya ekranı ise opsiyon listesinde sunulacak. Renault’nun orta sınıf temsilcisinin kaputunun altında TCE 150 ve TCe 200 adı verilen turbo beslemeli benzinli motorlar sunuluyor. Bu motor seçenekleri 7 kademeli çift kavramalı şanzımanla kombine ediliyor. Dizel cephesinde ise dCi 110 ve dCi 130 motorlar görev yapacak. Dizel üniteler, 6 ileri manuel ve yine 7 kademeli çift kavramalı şanzımanlarla gücünü yere aktaracak.

-Fotoğraf Galerisi-

Bir önceki yazımız olan Tamamen Elektrikli Araç Renault Twizy Piyasada başlıklı makalemizde elektrikli araba, elektrikli araba fiyatları 2015 ve renault elektrikli araba hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Hafif Ticariden Sonra Otomobil Üssü Olduk

otomobil haberleri güncel oto haberleri otomobil kampanyaları 2015 otomobil kampanya otomobil fiyatları oto fiyat listesi en güncel oto kampanyaları... 2015’te...

Kapat