Yeni Nissan Note özellikleri ve resimleri

2014 Nissan Note trafiğe çıkış tarihi özellikleri resimleri motor ve şanzıman seçenekleri yakıt tüketim bilgileri…

nissan note 2014

İlk kez Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilen Yeni Note ‘da, Nissan’ın yenilik, tarz ve heyecanla harmanladığı Juke ve Qashqai modellerinin izlerinin devam ettiği açıkça görülüyor. Dinamik tasarımı ve gelişmiş premium teknolojisi ile yeni Nissan Note, erişilebilir ve ekonomik bir paketle müşterilerinin karşısına çıkıyor…
Yeni Note’un motoru ve şanzımanı, hem verimliliği hem de sürüş performansını arttıran akıllı özelliklere sahip. Yeni Note, sahip olduğu kör nokta uyarısı sistemi, şeritten ayrılma uyarısı ve gelişmiş hareketli nesne algılama sistemi ile kendi sınıfında ilkleri yaratıyor. Üstelik, her üç sistemde de geri görüş kamerası sayesinde hava durumundan etkilenmeden net bir görüntü sağlayan geniş açılı arka kameradan gelen verileri kullanarak çalışabiliyor.
Yeni Note’un 1.2 benzinli ve 1.5 dizel motor seçenekleri bulunmakta. Benzinli motoru 90 hp gücünde 3 silindirli olan Note’un, 1.5 litrelik turbo dizel motor seçeneği ise 98 hp gücünde. Dizel motor seçenekleri geleneksel dizel motor ekonomisini sağlarken, dört silindirli benzinli motora eşdeğer bir sürüş keyfi sunuyor. Note’un yeni modellerinde 95 gr/km değere denk düşük CO2 emisyonları sağlayan start/stop sistemi standart olarak sunulurken, kullanım maliyetleri de aynı derecede cezbedici hale geliyor.
İlk kez Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılan yeni Nissan Note’un, Türkiye’de satışına 2013 sonbaharında başlanacağını söyleyen Nissan Türkiye Pazarlama Müdür Mehmet Akın, yeni Nissan Note’un günlük kullanıma yönelik akıllı ve uygun özellikleri ile B segmenti müşterilerinin taleplerini tam olarak karşılayacağını belirtti.

nissan note 2014_4

nissan note 2014_3

nissan note 2014_2

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Mercedes ‘ten tasarım harikası station

Mercedes station wagon modelleri Mercedes-Benz CLS Shooting Break Concept özellikleri resimleri... İlk olarak 2008 Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılan ConceptFascination’ın, sonra...

Kapat