Yeni Land Cruiser özellikleri ve resimleri

2014 Toyota Land Cruiser yeni kasa land cruiser makyajlı land cruiser resimleri özellikleri trafiğe çıkış tarihi motor ve şanzıman seçenekleri yakıt tüketim bilgileri…

Yarım asırdan daha fazla bir arazi tecrübesine sahip olan Japon otomobil devi Toyota’nın, Antarktika’da dâhil olmak üzere 7 kıtada milyonlarca satılan efsanevi modeli modeli Land Cruiser’in gelecek yıl satışa sunulacak yeni versiyonu, konfor, stil, şehir içi performansı ile kullanıcılarını etkileyecek. Dış ve iç tasarımı yenilenen Land Cruiser artık daha yüksek standartlarda kalite, konfor ve sürüş keyfi vaat edecek.
Yeni yüzü ile Land Cruiser eşsiz tasarım mirasını, klasik devasa Land Cruiser ızgarası ve şişirilmiş çamurluklar gibi birkaç temel tasarım unsuru altında birleşiyor. Toyota’nın başta yeni Auris ve Corolla olmak üzere yeni modellerinde kullandığı LED gündüz farları da yeni Land Cruiser’ın ön ızgarası boyunca uzanan ön farlara yerleştirilmiş.
İç tasarımı da yenilenerek daha şık bir görüntü sunan yeni Land Cruiser, tek parça haline getirilen sürücü odaklı ön konsol ve 4.2 inçlik TFT renkli çoklu bilgi ekranı sürücünün araçları ilgili bilgilere ve arazi sürüş yardımına kolayca ulaşmasını sağlıyor.
Mevcut Land Cruiser’dan yalnızca 20 mm uzun olan, 4,780 mm’lik yeni Land Cruiser’ın manevra mesafesi ile önceki modelle aynı, 5.8 metrede tutulmuş.

toyota land cruiser 2014

toyota land cruiser 2014_2

toyota land cruiser 2014_3

toyota land cruiser 2014_4

toyota land cruiser 2014_5

toyota land cruiser 2014_6

toyota land cruiser 2014_7

Bir önceki yazımız olan Toyota 'dan 6 ay ötelemeli kampanya başlıklı makalemizde toyota kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Çipli plakalar geliyor

Araç Kimliklendirme Sistemi AKSİS nedir çipli plaka sistemi plakalar değişecekmi araç plakaları ne zaman değişecek araç plakaları neden değişiyor hangi...

Kapat