Yeni Jeep Grand Cherokee görücüye çıkıyor

2014 Jeep Grand Cherokee resimleri özellşikleri trafiğe çıkış tarihi motor ve şanzıman seçenekleri…

jeep grand  cherokee 2014

Yakın bir zaman önce Kuzey Amerika versiyonu tanıtılan 2014 Jeep Grand Cherokee’nin Avrupa pazarına sunulacak varyantı 2013 Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkacak.
Detroit’te sahne alan makyajlı model ile neredeyse aynı evrimsel tasarıma sahip olan Avrupa versiyonunda yeni LED farlar, gözden geçirilen ön ızgara, revize edilen kuyruk lambaları ve daha geniş arka spoyler bulunuyor.
Kabindeki güncellemeler arasında, yeni üç kollu direksiyon simidi, geliştirilmiş ahşap kaplamalar, en üst donanım paketinde sunulan “Natura Plus” deri koltuklar, 8.4-inç dokunmatik ekranı ile UConnect bilgi ve eğlence sistemi ve dijital gösterge paneli yer alıyor.
Resmi performans özellikleri henüz duyurulmadı ancak kaputun altında 3.0 litre hacimli V6 dizel, 3.6-litre hacimli V6 benzinli ve 5.7 ​​litre hacimli V8 benzinli motor seçeneklerinin görev yapacağı söyleniyor.
Öte yandan, makyaj operasyonu ile birlikte bütün motorlar daha düşük yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu sunan yeni sekiz-ileri vitesli otomatik şanzıman sistemi ile kombine edilebilecek.
2014 Grand Cherokee, yılın üçüncü çeyreğinden itibaren Avrupa’da satışa çıkacak.

2014 Jeep Grand Cherokee Foto Galeri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni trafik cezaları cep yakacak

emniyet kemeri trafik cezası kırmızı ışıkta geçme trafik ceza alkollü araç kullanmanı trafik cezası... Emniyet Genel Müdürlüğü, trafik kazalarının önüne...

Kapat