Yeni Jaguar XKR-S GT New York Otoshow ‘da

 Yeni Jaguar XKR-S GT resimleri trafiğe çıkış tarihi özellikleri motor ve şanzıman seçenekleri New York otomobil fuarı haberleri…

Jaguar xkr-s gt 2014

2013 New York Otomobil Fuarı bütün hızı ile devam ederken bu önemli otomobil etkinliğini hayranlıkla izlemeye, daha doğrusu burada görücüye çıkan rüya otomobilleri hayranlıkla izlemeye devam ederken, rüya otomobillerden biri ise efsane İngiliz markası Jaguar ‘dan geldi. Jaguar’ın New York Otoshow ‘da sahneye çıkardığı XKR-S GT modelinden sadece 30 adet üretilecek.

Jaguar’ın Kuzey Amerika pazarı için özel olarak ürettiği XKR-S GT, etkileyici performans verileri ve göz kamaştırıcı hatları ile büyük beğeni topladı.
Sürüş tutkunları düşünülerek tasarlanan ve üretilen 2014 Jaguar XKR-S GT New York Autoshow’da görücüye çıktı.
5.0 litrelik 550 beygir gücündeki V8 motoru ile tam bir hız canavarı olan 2014 Jaguar XKR-S GT hem yapısı hem de imajı ile beğeni toplayarak New York Autoshow’da halkın yoğun ilgisine maruz kaldı. Karbon fiberden üretilmiş dış tasarımı, süspansiyonu, frenleri ve aerodinamik yapısı ile kendini gösteren XKR-S 0′dan 100 km/s hıza yalnızca 3.9 saniyede ulaşmayı başarıyor. 6 ileri otomatik şanzımanından da aldığı güç ile 680 Nm tork üretmesi aracı pençeleri olan bir asvalt canavarı yapıyor.
Bu özel model sadece Kuzey Amerika’da satışa çıkartılacak ve sadece 30 adet üretilecek olması aracın bizim açımızdan üzücü yanlarından biri.

Jaguar xkr-s gt 2014_6

Jaguar xkr-s gt 2014_5

Jaguar xkr-s gt 2014_4

Jaguar xkr-s gt 2014_3

Jaguar xkr-s gt 2014_2

Jaguar xkr-s gt 2014_7

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Eskimeyen otomobil modelleri

En çok tutulan otomobil modelleri efsane otomobil modelleri resimleri çeşitleri... Otomobil dünyasında kült haline gelmiş bazı modelleri vardır ki,  bu...

Kapat