Yeni Honda Civic Konsept Üretim Bandına Çıkıyor

honda civic honda civic kampanya kampanyalı honda oto haber güncel otomobil haberleri 2015 otomobil haberleri otomobil kampanyaları yeni…

New York Otomobil Fuarı sürprizlerle dolu. Volkswagen’den Honda’ya dünya devleri yeni modellerini dünyanın merkezinde sergiliyor. Yeni Civic’in doğum yeri de NY oldu. İşte yeni Civic’in ayak izleri!

Japon dev Honda, otomobilde büyük atağına başlıyor. 2008 krizi ve Japonya’daki deprem ve ardından Tsunami ile önemli yara alan şirket, yeniden toparlandı ve geleceği gençlerde gördü.
2014 yılının ikinci yarısından itibaren CR-V başta olmak üzere modellerini yenilemeye başlayan Honda, dizel otomatik kombinasyonuyla da dikkat çekti.

Şimdi markanın en çok satan modeli Civic ailesi yenileniyor. 2016 model olarak önce ABD’de yollara çıkmaya hazırlanan yeni Civic’in konsepti ilk kez 2 Nİsan’da kapılarını açan New York Otomobil Fuarı’ndaki önemli gösterilerden biri oldu.

Yeni Civic için ABD’den sonra 2016 yılında Avrupa ve Türkiye için üretim bantlarına girecek.
Kopsept araca bakıldığında artık daha eğlenceli, daha gençlere yönelik, daha dinamik bir Civic’den söz edilebilir.
Tamamen değiştiği gözlenen Civic artık turbo şarjlı motorlara da sahip olacak. Bunlardan biri 1.5 litrelik turbo şarjlı motor olacak.

-Fotoğraf Galerisi-

 

Bir önceki yazımız olan Honda'dan Motosiklet Motorlu Otomobil başlıklı makalemizde 2015 honda civic, 2015 honda kampanyaları ve 2015 honda modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kara Şimşek İstanbul’da

knight rider knight rider türkiye,kara şimşek,kara şimşek istanbulda,otomobil kampanyaları 2015,2015 otomobil kampanyaları,otomobil haberleri... Bir zamanların efsane konuşan otomobili Kara Şimşek,...

Kapat