Yeni Fiat Palio Way 2015

fiat palio fiat palio fire 2015 fiat palio fire way 2015 new fiat palio 2015 yeni fiat palio yeni fiat palio 2015 otomobil haberleri otomobil kampanyaları…

YENI GÖSTERGE PANELI: Gösterge paneli kalın, modern tasarımı ile şimdi ve güzel bir iki ton görünüme sahiptir. gösterge paneli, aynı zamanda güncel ve açıklayıcı serigrafi ve mümkün olduğunca ekonomik sürüş için yardımcı Econômetro, sahiptir.

YENİ ÖN TASARIM: Yeniden tasarlanan ön ızgara ve şimdi daha iyi görsel ve eğlenceli bırakarak, aracın aynı renge sahiptir. farlar, yeni boya ile biparábola ve% 100 metalize vardır.

PALIO FİRE WAY SOKAK ÖZEL SERİ: Farklı içerik ve benzersiz estetik maddeden oluşan, arabanız çok daha tamamlanmış olacaktır.

FİRE 1.0 8V FLEX MOTOR: Fire 1.0 8V Flex daha da Palio Fire performansını artırır. Büyük özerklik, Flex motor araba seçeneği daha çok yönlülük ve seçenek sunar.

-Fotoğraf Galerisi-

Bir önceki yazımız olan Yepyeni Konseptiyle Fiat Uno 2016 başlıklı makalemizde fiat uno, fiat uno 2015 ve güncel otomobil haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları

  • fiat palio 2015

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yepyeni Konseptiyle Fiat Uno 2016

otomobil kampanyaları kampanyalı otomobiller otomobil haberleri güncel otomobil haberleri fiat uno yeni fiat uno fiat uno 2015 yenilenen fiat uno.... Türkiye'ye...

Kapat