Yeni Custom’a iki yeni versiyon

Ford Transit Custom Titanium Plus yeni kasa ford yeni ticari araçlar yeni transit custom ford transit custom 2014 özellikleri resimleri…

2013 Yılın Uluslararası Ticari Aracı” unvanına sahip Transit Custom, Orta Tavan Yüksekliğine sahip yeni versiyonu ile KOBİ’ler ve kargo şirketleri de dahil çeşitli sektörlerden müşterilerin kullanımı için tasarlandı.
Yeni versiyon ile Transit Custom, tabandan tavana 1,78 metre yüksekliği ile kullanıcılarına 370 mm daha fazla yük yüksekliği ve ayrıca 8,3 metre küpe kadar çıkan bir azami yük hacmi sunuyor. Alçak tavanlı modele kıyasla yüzde 20 daha fazla yük hacmi sunan araç, iki ayrı dingil mesafesi seçeneğine sahip.

FARKLI KOLTUK DİZİLİMİ
Tourneo Custom 8+1 modelinde ise yeni 2-2-3 arka koltuk dizilimi sayesinde arka koltuklarda araca inerken ve binerken kolaylık sunuyor. Bu sayede kısa veya uzun mesafeli seyahetlerinde yolcular hem daha ferah bir iç hacme hem de kısa mesafeli seyahetlerinde daha rahat inme ve binme özelliklerine sahip oluyorlar. Çift kayar kapının standart olduğu  Custom’da Trend, Titanium ve Titanium Plus serileriyle farklı müşteri beklentilerine hitap edecek çok geniş bir ürün gamı sunuluyor.

ford transit custom

Kaynak : Haber7

Bir önceki yazımız olan Yeni nesil S-MAX Frankfurt'ta görücüye çıkacak başlıklı makalemizde ford s-max 2014 ve yeni ford s max hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yurdumuzdan Faça Şahin manzaraları

Modifiyeli şahin modelleri Tofaş Şahin modifiye modifiyeli yerli otomobiller en güzel faça şahin resimleri modifiyeli araba modelleri... 

Kapat