Yeni 2016 Model Renault Maxthon İnceleme

Renault‘un yeni Maxthon modelini inceledik,yeni Renault Maxthon modeli oldukça modern ve büyük bir kasa yapısına sahip.Otomobile ilk baktığımızda büyük ön ve arka farları oldukça güzel görünüyor ayrıca otomobilin genel görünümü’de oldukça dikkat çekici.

Renault’un yeni Suv modeli olan Maxthon diğer Suv modellerine göre biraz daha büyük bir kasa yapısına sahip ayrıca otomobilin motoru’da performanslı ve ekonomik olunca otomobil oldukça cazip hale geliyor.Otomobilin iç tasarımı’da oldukça sportif ve modern ve geniş bir şekilde dizayn edilmiş.Otomobilde bulunan 200 HP gücündeki motor oldukça yeterli bir performans gösterecek gibi duruyor fakat yakıt durumu bilinmiyor.

detaaa

Renault’un yeni Suv modeli Maxthon’da 1.6 Litre 150 Hp ve 200 HP güç üretebilen TCe turbo Benzinli motor ve 160 HP gücüne sahip 1.6 litrelik dCi dizel motor seçenekleri bulunuyor.EDC otomatik şanzıman alternatifinin de sunulacağı yeni Renault Maxhton modeli güçlü seçeneklerinde dört tekerlekten çekiş sistemi de yer alacak. Yeni Renault Maxhton, Avrupa pazarının dışında Asya ve Avustralya’da da sunulacak.

2016 Yeni Reanult Maxthon Görselleri

Bir önceki yazımız olan Yenilenen 2016 Model Renault Scenic Detaylı Görselleri başlıklı makalemizde 2016 model renault scenic, 2016 renault scenic ve 2016 scenic hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni SsangYong XLV Modeli Yakında Türkiye’de

SsangYong'un yeni Suv modellerinden biri olan XLV modeli yakında Türkiye'ye getirtilecek.SsangYong'un yeni XLV modelini incelediğimizde otomobilin çok iyi bir kasa...

Kapat