Yan Sanayi Parça Uygulaması Haziran’da Başlıyor

kazalı otolar kazalı araba yedek parça yedek parça fiyatları sigorta yedek parça tedarik yedek parça volkswagen yedek parça ford…

1 Haziran’da başlayacak olan Eşdeğer Parça Uygulaması ile, otomotiv sektöründe yan sanayi (muadil) ürünler orijinal parça yerine kullanılabilecek.

Otomotiv yan sanayiinde, “Eşdeğer Parça” uygulaması, 1 Haziran tarihinde başlatılıyor. Böylece; ilk 2 yıl Türk Standardları Enstitüsü (TSE), daha sonra ise akredite edilmiş belgelendirme kurumlarınca onaylanacak muadil ürünler orijinal parça yerine kullanılabilecek. TSE önümüzdeki günlerde, ‘eşdeğer parça belgesi’ başvurularını almaya başlayacak.Hazine Müsteşarlığı’nın 13 Ocak 2015 tarihinde yayımladığı tebliğ çerçevesinde, 1 Haziran 2015 tarihinde Eşdeğer parça uygulaması başlıyor.

-Fotoğraf Galerisi-

Bir önceki yazımız olan Tek Şarjla 670 Kilometre Gidiyor başlıklı makalemizde elektrikli araba, elektrikli araç fiyatları ve elektrikli otomobil hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bu Otomobiller Tarih Kokuyor…

klasik otomobil klasik arabalar klasik araçlar klasik otomobil fiyatları klasik otomobil parçaları klasik araba modelleri klasik araba toplama... Bu otomobiller...

Kapat