Volkswagen’in Yeni Multivan Modeli PanAmericana

Volkswagen‘in yeni üretmeye başlayacağı PanAmericana modeli üretime hazır hale getirildi.Üretimine başlanacak olan yeni Multivan modeli daha üretime çıkmamasına rağmen oldukça fazla ilgi gördü.Otomobil gerçekten çok şık,sportif ve modern bir tasarıma sahip ayrıca otomobilde bulunan ön ve arka tamponlar kasa yapısına göre çok uygun bir şekilde tasarlanmış.

Otomobil diğer Multivan modellerine göre daha modern ve konforlu bir yapıya sahip bu da otomobili daha cazip hale getiriyor.Volkswagen yeni Multivan modelinin fiyatı ve Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

detaaa

Yeni Volkswagen Multivan modeli olan PanAmericana modelini incelediğimizde ilk dikkat çeken otomobilin genel görünüşü.Aracın genel görünüşü oldukça modern ve sade bir yapıya sahip,otomobilin ön kısmına baktığımızda nikelajlı panjur ve ön farların uyum içinde olması oldukça güzel görünüyor.Araca arka kısımdan baktığımızda ise yine sade bir şekilde tasarlandığı görünüyor.Araç önden çekişli sürüş sistemi ya da 4MOTION dört çekişli sürüş sistemi ile sipariş edilebiliyor. 62 kW TDI motor haricinde tüm motorlar dört çekişli sistemle uyumlu.

Yeni Volkswagen PanAmericana Multivan Görselleri

Bir önceki yazımız olan Yeni Volkswagen T-Cross Breeze Modeli İnceleme başlıklı makalemizde t-cross, Volkswagen ve volkswagen suv 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni 2016 Model Renault Maxthon İnceleme

Renault'un yeni Maxthon modelini inceledik,yeni Renault Maxthon modeli oldukça modern ve büyük bir kasa yapısına sahip.Otomobile ilk baktığımızda büyük ön...

Kapat