Volkswagenin Yeni Küçük Sedan Modeli Ameo

Volkswagenin yeni küçük sedan modeli olan Ameo daha çıkmadan çok ilgi gördü.Merakla beklenen yeni Volkswagen Ameo modeli’nin tam olarak nasıl bir yapıya sahip olacağı ise henüz bilinmiyor sadece Hindistan’da üretileceği ve ilk olarak Hindistan’da satışı yapılacağı biliniyor.

Yeni Volkswagen Ameo modeli 3 Şubat tarihinde Auto Expo 2016 kapsamında tanıtılacak.Yeni Volkswagen Ameo kalitesi, güvenlik donanımı ve sürüş özellikleri ile segmentinde en başarılı modellerden biri olacak.Yeni Volkswagen Ameo’nun 1.2 Litre, 110 NM Tork ve 75 HP’lik bir motoru bulunacak.Ayrıca dizel modellerinde 90 HP gücünde 1.5 Litre, 230 NM Tork üretebilcen bir  dizel motor bulunacak.

Yeni Volkswagen Ameo Görselleri

Bir önceki yazımız olan Yenilenen 2018 Model Volkswagen Golf 8 Detayları başlıklı makalemizde 2018 volkswagen golf, Volkswagen ve volkswagen golf 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kia Telluride Konsept Detaylı İnceleme

Kia'nın konsept modellerinden biri olan Kia Telluride'yi inceliyoruz.Otomobilin genel görünümüne bakacak olursak araç suv tarzı bir yapıya sahip.Aracın ön kısmından...

Kapat