Volkswagen Ucuz Otomobil Üretecek

volkswagen volkswagen golf volkswagen polo volkswagen modelleri volkswagen kampanya kampanyalı otomobiller otomobil haberleri 2015…

Dünyanın önde gelen otomobil üreticileri arasında yer alan Alman otomobil devi Volkswagen (VW), dar gelirliler için ucuz otomobil üretecek. VW CEO’su Martin Winterkorn Bild gazetesine verdiği demeçte, 2018 yılında dar gelirli aileler için ucuz Otomobilin piyasaya sürüleceğini açıkladı.

FİYATI 8000-11.000 EURO ARASINDA Özellikle Asya piyasaları için üretilecek olan otomobillerin Çin’de imal edileceğini kaydeden Winterkorn, farklı üç model otomobil üretileceğini ve fiyatlarının ise 8000 ile 11000 Euro (23-32 bin TL) arasında olacağını söyledi.

Üretilecek otomobillerin gelişmekte olan ülkelerde de piyasaya sürülebileceği belirtiliyor. VW ucuz otomobil ile, özellikle Renault, Toyota ve Hyundai gibi markalarla Çin ve Hindistan pazarında rekabet etmeyi amaçlıyor.

-Fotoğraf Galerisi-

Bir önceki yazımız olan Passat Tassaruf İçin İki Silindirini Kapatacak başlıklı makalemizde 2015 kampanyalı arabalar, 2015 otomobil haberleri ve 2015 otomobil kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Porsche’nin Özel Verisyonu Üretildi

porsche porsche modelleri porsche kampanya kampanyalı otomobiller kampanyalı otomobiller 2015 güncel otomobil haberleri güncel oto haberleri... Panamera Edition Porsche’nin kısa...

Kapat