Volkswagen Golf Variant örtüsünü kaldırdı

2014 Volkswagen Golf Variant resimleri özellikleri motor ve şanzıman seçenekleri yakıt tüketim bilgileri…

Volkswagen Golf Variant

Yedinci nesil yeni Golf’ün Variant versiyonuna ait ilk kareler nihayet internet ortamına düştü. Bir kaç gün önce son derece çıplak bir biçimde objektiflere yakalanan Golf VII Variant’ın test modeli, önceki jenerasyondan alıntı arka farlarını maskelemiş bir biçimde karşımıza çıkıyordu. Bu ilk resmi görüntüler sayesinde artık arka far tasarımını tamamen görebildiğimiz aracın çok büyük bir sürprize olanak tanımayarak günümüzde mevcut olan Volksagen modellerinin arka farlarıyla neredeyse aynı tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Fotoğraflara yansıyan bu aracın diğer meslektaşlarına göre daha tutumlu bir versiyon olan BlueMotion ürünü olduğunu ve TSI motorun yanı sora sportif gümüş tavan çıtalarına ve beş adet ikili kollu alaşım jantlara ev sahipliği yaptığını görebiliyoruz.
Kaputun altında ise açıkçası pek fazla radikal değişiklik beklemiyoruz. Araç büyük ihtimalle hatchback modeline ait motorları kullanacak, yani 85 veya 105 beygir gücünde ki 1.2 litrelik TSI, 122 veya 140 beygir gücünde ki 1.4 litrelik TSI benzinli motorlarının yanı sıra dizel opsiyonları olarak 105 beygirlik 1.6 litre hacminde ki TDI ile 150 beygir gücünde 2.0 litrelik TDI seçeneklerini bekleyebiliriz.
Araca ait bütün detaylar önümüzdeki hafta araç Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilenirken açıklanacak. Cenevre’de karşılaşacağımız diğer Golf çeşitleri ise GTI, GTD, e-Golf ve şarjlı hibrid modelleri olacak.

2014 Volkswagen Golf Variant Foto Galeri

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2013 Mercedes Citan fiyat ve özellikleri

Yeni Mercedes Citan fiyat bilgileri resimleri özellikleri yakıt tüketimi motor seçenekleri... Mercedes-Benz’in bugüne kadar Sprinter, Vito ve Viano’dan oluşan hafif...

Kapat