Toyota’nın Bu Modeli Artık Türkiye’de Üretilecek

Toyota‘nın yeni üretmeye başlayacağı crossover modeli Türkiye’de üretilecek.2016 yılının sonlarına doğru seri üretime geçecek olan yeni crossover modeli sıradışı tasarımıyla dikkatleri çekiyor.Ayrıca yeni crossover modeli’nin ekonomik ve çevre dostu bir Hibrit motora sahip olacağı duyuruldu.

Aracın büyük ilgi çekmesi ve rekabet görmesi bekleniyor.Yeni crossover modeli Türkiye’de üretildikten sonra 53 ülkeye’de ihraç edilecek.Aracın fiyatı hakkında ise henüz bir açıklama yapılmadı.

detaaa

Aracın ön tarafını incelediğimizde büyük farları ve neredeyse ön tarafın hepsini kaplayan tampon oldukça dikkat çekiyor.Araca yan taraftan baktığımızda ise tek kapı bir model gibi gözükse’de aslında araç normal beş kapılı bir crossover.Ayrıca aracın arka farları yanlara doğru uzuyor ve yanlardan ayrı bir sportif hava katıyor.Aracın arka tarafında bulunan büyük farlar,arka tamponlar ile uyum içerisinde.Ayrıca petekleri bulunan arka tampon aracın daha sıradışı görünmesini sağlamış.Aracın iç kısmına ilk baktığımızda büyük ön panel ve geniş koltuklar dikkat çekiyor.

Yeni Türkiye’de Üretilecek Toyota Crossover Görselleri

Bir önceki yazımız olan Yenilenen 2016 Model Toyota Corolla Resmi Görselleri başlıklı makalemizde 2016 model toyota corolla fiyatları, 2016 toyota corolla ve 2016 toyota corolla fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Opel’den Kaçırılmayacak 2016 Şubat Kampanyaları

Opel düşük faizli kredi imkanını yenilikçi ve dikkat çeken tüm modellerinde alıcılara sunuyor.Astra Sedan Modeli 55.400 TL, Yeni Mokka 69. 500...

Kapat