Toyota’dan Yılın En Avantajlı kampanyası

2014 otomobil kampanyaları toyota yeni kampanya toyota kampanya fiyatları kampanyalı otomobiller yılbaşı otomobil kampanyaları…

Yıl sonuna günler kala otomobilde hakikaten dişe dokunur indirimler birbiri ardına patlarken, yeni bir otomobil hayali kuranlara soğuk Aralık ayında insanın içini ısıtan bir müjde de Toyota  ‘dan geldi. Toyota 2013 yılının son kampanyasında 2 bin 500 TL‘ye varan indirimler uyguluyor. Üstelik yeni bir dizel Toyota alanlara 2016 yılına kadar BP‘den yüzde 5’lik akaryakıt desteği verirken, aralık ayında dosya masrafı da almıyor…
2013 yılının son kampanyasında dosya masrafının da Toyota tarafından üstlenildiği aralık ayı kampanyası, tüm modellerdeki indirimler, 60 aya varan taksitler ve uygun faiz oranlarıyla “yılın en avantajlı kampanyasına” dönüşüyor.
Toyota ayrıcalığını yaşayanlar arasına hemen katılmak ve üstün Toyota teknolojisiyle hemen tanışmak için yapılması gereken tek şey en yakın Toyota Plazaya uğramak olacak. Dizel modellerde 2 bin 500 TL’ye varan indirimlerin dikkat çektiği aralık kampanyasında ayrıca; Yeni Corolla’da 2 bin TL’ye, Yeni Yaris’te 1.750 TL’ye, Hilux’ta 1.600 TL’ye ve Auris’te ise 2 bin 500 TL’ye varan indirimler de yer alıyor. Dosya masrafının Toyota tarafından karşılandığı kampanyada Yeni Corolla 48 bin 300 TL, Yeni Yaris 32 bin 600 TL, Yeni Auris 45 bin 50 TL, Yenilenen Verso 56 bin 600 TL, Yeni Avensis 60 bin 800 TL ve Hilux 51 bin 900 TL‘den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.
Toyota’nın “Yılın En Avantajlı” kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler, Türkiye’nin 58 noktasında hizmet veren Toyota Plazalara uğrayarak gerekli bilgileri alabiliyorlar. Toyota Finans’ta işlemler tek noktadan hızla tamamlanıyor ve Toyota sahibi olma hayalleri gerçeğe dönüşüyor.

toyota yeni kampanya 2013

Bir önceki yazımız olan Üç tekerlekli ve direksiyonsuz otomobil başlıklı makalemizde fv2, konsept otomobiller ve toyota hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İsveç ‘li efsane geri dönüyor

saabın son durumu, saab ne oldu, saab ne malı, saab neden iflas etti, saab yeni modeli, saab'ın yeni sahibi, 2014...

Kapat