Toyota’da Kampanyalar Devam Ediyor

toyota toyota kampanya kampanyalı toyota fiyatları toyota kampanyaları toyota kampanya 2016 toyota kampanya güncel güncel otomobil kampanyaları otomobil haberleri otomobil fiyatları güncel oto galeri 2016 model otomobiller…

Yeni Yüksek güvenlik özellikleri ve üstün donanımları ile dikkat çeken Toyota Yaris 44 bin 100 TL’den, yeni Toyota Auris 54 bin 800 TL’den, prestij ve üst düzeyde konfor sunan modeli yeni Toyota Avensis 82 bin 400 TL’den, dünyanın en çok tercih edilen otomobili Toyota Corolla ise 57 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarının üzerine ekstra 3.000 TL takas indirimi kampanyayı daha da cazip hale getiriyor.

 

Ekim ayında Toyota modellerinden birine sahibi olmak isteyenler, Toyota Finans ile 48 aya kadar uzanan vade seçenekleri ve piyasadaki en uygun şartlardaki yüzde 1,27’den başlayan faiz oranlarından yararlanabilecekler. Toyota Finans Sistemi’nin çok cazip avantajlarıyla Toyota’larına hemen kavuşanlar, ödemelerine istedikleri takdirde 2016 yılının Mayıs ayında başlayabilecekler.

-Fotoğraf Galerisi-

Bir önceki yazımız olan Otomobilde Kampanyalar Taksitleri Erteledi başlıklı makalemizde güncel otomobil haberleri, kampanyalı otomobiller ve oto kampanya hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2016 Model Fiat Egea’dan Yeni Detaylı Görseller

fiat fiat aegea fiat aegea 2015 fiat aegea fiyatı fiat aegea ne zaman çıkacak fiat aegea ne kadar fiat aegea...

Kapat