Toyota Eğlenceli Otomobiller ile Cenevre’de

Eğlenceli otomobiller

Toyota’nın yenilenen tasarım anlayışı ile birlikte eğlenceli otomobiller üretme isteğinin bir temsilcisi olan Yeni Aygo Cenevre Motor Show’da beğenilere sunulacak.

Cenevre’de ‘J-Playful’ tasarım teması ile yerini alacak olan Yeni Aygo, eğlenceli karakteri ile A segmentinde yeni bir soluk getirmek için yola çıktı. Yeni Aygo’nun tasarımcısı Baş Mühendis David Terai, otomobili tasarlarken genç Japon kültüründen esinlendiğini belirtiyor.

Toyota Cenevre Motor Show’da ayrıca, hidrojen yakıt hücreli hibrit araç teknolojisinde gelinen son noktayı, FCV konseptin Avrupa prömiyerini de gerçekleştirecek. Çevreye sadece su buharı salan FCV konsept, dünyanın ilk hidrojen yakıt hücreli 4 kapılı sedan otomobili olacak. Yeniliklerin öncüsü Toyota, 2014 Cenevre Motor Show’da “Yeniden Eğlenceli Sürüş” felsefesini yansıtan, kişiye özel teknolojileri ile sürüş keyfini farklı bir boyuta taşıyan FV2 konseptini de beğenilere sunacak. FV2 de diğer otomobillerden farklı olarak direksiyon simidi kullanmak yerine sürücünün vücut hareketleri ile gidilecek yön belirleniyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Toyota Auris Touring Sports Türkiye yollarında! başlıklı makalemizde ikinci el toyota, toyota auris ve toyota auris fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları

  • toyota avensis 2014

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İkinci el otomobil alacaklar elini çabuk tutsun

ÖTV (Özel Tüketim Vergisi) ve döviz kurlarında yaşanan fiyat artışından dolayı zamlanan 2014 model otomobillerin satışında düşme görülken ikinci el...

Kapat