Süper Oto’da Ekonomi Zamanı Hesaplı Satışlar Başladı

otomobil kampanyaları 2015 2015 otomobil fiyatları 2015 otomobil kampanyaları 2015 otomobil kampanya otomobil haberleri güncel güncel otomobil haberleri…
Dünyanın en sıra dışı en hızlı ve en pahalı otomobillerini üreten İngiliz Mc Laren, milyon dolarlık satış etiketine sahip modellerin yanına ‘ucuz’ otomobillerle müşteri kitlesini genişletecek.

Mc Laren, ilk kez Şanghay Otomobil Fuarı’nda sergilediği alınabilir fiyatlı 540C ile satışlarını katlamayı istiyor. Şirket daha makul fiyatlı ancak performanstan da ödün vermeyen modellerle Çin, Latin Amerika ve Japonya pazarlarını da keşfedecek. Mc Laren, 540 C gibi ürünlerle 2017’de satışlarını 4 bin adede yükseltmeyi stratejik hedef olarak belirledi. İngiliz süper sport otomobil üreticisi 2014’te 1.648 araç satmıştı. McLaren’in şu an en pahalı modeli Avrupa fiyatı 1 milyon dolar olan P1. Mc Laren son olarak Cenevre Otomobil Fuarı’nda 675 LT’yi sergileyerek sipariş toplamaya başlamıştı.

-Fotoğraf Galerisi-

Bir önceki yazımız olan Shell'den Küçük,Yavaş,Elektrikli Ve Ucuz Otomobil başlıklı makalemizde elektrikli araba, elektrikli otomobil ve güncel otomobil haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Fiat Sedan Teaser İlk Resmi Fotoğrafı Yayınlandı

fiat kampanya 2015 2015 otomobil kampanyaları otomobil haberleri otomobil haberleri güncel güncel otomobil haberleri otobinbir... Fiat, italya ile birlikte geliştirdiği...

Kapat