Rolls Royce’un Yeni Convertible Modeli 2015

rolls royce rolls royce modelleri rolls royce kampanya kampanyalı rolls royce kampanyalı otomobiller otomobil haberleri güncel otomobil haberleri..

İngiliz lüksü Rolls Royce’un yeni convertible otomobili geçmişe selam veriyor.Rolls Royce’un yeni üstü açık lüks otomobilinin ismi sonunda belli oldu. Wraith coupe modeliyle aynı platformu paylaşacak olan otomobil 2016’nın ilk çeyreğinde Dawn ismiyle yollar açıkacak. Rolls Royce’un bu zamana kadarki en baştan çıkarıcı modeli olarak anılan Dawn önümüzdeki günlerde, Los Angeles’ta düzenlenecek olan bir etkinlikle ilk olarak 130 distribütöre tanıtılacak.

Dawn ismi Rolls Royce için yeni değil. Ünlü lüks marka daha önce 1949 yılında aynı ismi başka convertible modellerinde de kullanmıştı.Üstü açık lüks otomobilin fiyatı ise henüz açıklanmadı.

-Fotoğraf Galerisi-

Bir önceki yazımız olan Rolls Royce Modelleri Örnekleri başlıklı makalemizde 2014 rolls royce, 2015 rolls royce ve rolls royce hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Hyundai 2015 Auto Show’da

hyundai kampanya kampanyalı hyundailer hyundai kampanya 2015 kampanyalı otomobiller 2015 ucuz model araba fiyatları otomobil haberleri güncel otomobil haberleri.... Hyundai,...

Kapat