Rolls Royce Modelleri Örnekleri

Otomobil dünyasında söz konusu makyaj ve yenilik olduğu zamnalarda ismi fazla ön sıralarda görülmeyen rolls royce bu sezon içerisinde kompakt sedan modeli olan rolls royce Ghost‘u güncelledi.

Yine firmanın her zaman ki yapmış olduğu değişimler gibi bu modeli üzerinde yapmış olduğu değişimlerde de motor donanımında hiç bir değişim yapılmamıştır ve kasasına bakıldığında da fazla bir değişim olmadığı söylenebilir.

Sizlere örnek verdiğimiz Ghost modelinin yanı sıra sizlere rolls royce firmasının değişik tasarımlara sahip modellerini getirdik ve bir görsel galerisi halinde sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Buyrun şimdi isterseniz siz değerli okurlarımız ile beraber görsel galerimizi bir ziyaret edelim ve hem yenilenen ghost modelini daha yakından inceleyelim, hem de diğer bütün rolls royce modellerini daha yakından görerek detaylı bir bilgi sahibi olalım.

Sizlerde araba modelleri ve diğer bütün araç donanımları, modifiye hakkında detaylı bir bilgi sahibi olmak istiyorsanız otobinbir.com sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Rolls Royce Modelleri Resimleri Görsel Galerisi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Mercedes-Benz Cabrio Modelleri

Sizlerle paylaştığımız klasik otomobil modellerinin ardından modern üretime sahip, daha yeni modellerde olan mercedes coupe ve cabrio modellerini otobinbir.com satfalarında...

Kapat