Renault Zoe Ülkemizde Satışa Sunuldu

renault zoe renault zoe fiyatı renault zoe ekşi renault zoe test renault zoe türkiye renault zoe kaç para renault zoe menzil renault zoe kullananlar renault zoe satılık renault zoe türkiye fiyatı…

Şehir içi ulaşımda önemli bir alternatif olmayı amaçlayan, farklı tasarımıyla dikkat çeken Renault Zoe Türkiye’de satışa sunuldu.

Tüm dünyada önem verilen araçlar kategorisine giren elektrikli otomobiller, her geçen gün gelişerek günlük hayatımıza girmeyi başardı. İşte onlardan biri de tamamen elektrik motoruyla çalışan Renault Zoe.
Geliştirilmesi esnasında 60’tan fazla patent alınan, İsveç’te -20 derece de yapılan testlerle şekillendirilen Zoe’nin üretim aşamasında yaklaşık 850 bin kilometre yol kat edilmiş.

10 TL MALİYETLE 100 KİLOMETRE

Elektrikli bir otomobilde ilk merak edilen konuların başında aracın menzili ve şarj süreleri geliyor. Renault Zoe’yi ister evinize kurduracağınız bir istasyonda, isterseniz de AVM veya Renault servislerinde bulunan istasyonlardan ücret karşılığında şarj edebiliyorsunuz. . Renault Zoe’nin anahtar teslim fiyatı pil kira bedeli hariç 66.500 TL.

Teknik özellikler:

Motor: 88hp
Tork: 220 nm
Hızlı Şarj Süresi: 1-1,5 Saat
Menzil: 100 – 150 km
0-100 km/s : 13.3 saniye
Maksimum hız: 135 km/s

-Fotoğraf Galerisi-

Bir önceki yazımız olan Renault Crossover Kadjar Haziran'da Türkiye'de başlıklı makalemizde araç kampanyaları, fiat doblo fiyatları ve renault araç kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Fiorino’ya 2015’te Yeni Versiyon

fiorino fiorino fiyatları fiorino modifiye fiorino aksesuar fiorino 2012 fiorino yedek parça fiorino fun club fiorino 2015 fiorino otomatik fiorino...

Kapat