Renault Crossover Kadjar Haziran’da Türkiye’de

Crossover pazarına yeni bir otomobil daha çıkıyor. Renault Kadjar isimli yeni araç, kaslı tasarımı ve yüksek kalite seviyesiyle dikkat çekiyor.

Fransız otomotiv üreticisi Renault, bir süredir üzerinde çalıştığı yeni crossover modelini Paris’te tanıttı. Kadjar isimli yeni araç, aynı zamanda markanın ilk c (kompakt) crossover modeli olma unvanına sahip.Markanın tanımlamasına göre Kadjar, tam manasıyla SUV, sedan ve sport tourer tipi araçların bileşiminden meydana geliyor.
Markanın uluslararası büyümesine ivme kazandırması beklenen araç, Renault-Nissan ittifakının yeni bir ürünü konumunda. Ön tasarımı Captur, arka tasarımıysa Clio’dan alan marka, ortaya çekici bir otomobil çıkarmış. Nissan’ın Qashqai modeliyle aynı platformda geliştirilen araç, markanın İspanya’daki Palencia tesisinde üretiliyor. Araç, 5 Mart’ta kapılarını açacak olan 85’inci Cenevre Otomobil Fuarı’nda otomobil severlerin beğenisine sunuluyor olacak. Ardından Avrupa’da,

Türkiye’de ve pek çok Afrika ve Akdeniz havzası ülkesinde yazın başında satışa sunulacak.Akıcı hatları ve güçlü görünümüyle dikkat çeken aracın içi kaliteli şekilde tasarlanmış. 4×2 ve 4×4 seçenekleriyle pazara sunulacak araç, zengin bir donanımla satılacak. Araçta kullanılan R-Link 2 multimedya sisteminde internet bağlantısı bulunurken, LED uzun ve kısa farlar, acil durum fren desteği, şerit takip sistemi, trafik hız tanıma sistemi ve geri görüş kamerası da sunulacak.

Fotoğraf Galerisi

Bir önceki yazımız olan Renault yeni modellerini görücüye çıkarıyor başlıklı makalemizde renault, renault fiyat listesi ve renault modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları

  • reno kadjar
  • renault cadjar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İşte 2015’te Ülkemiz Yollarına Çıkacak Efsanelerin Yeni Yüzleri

1-Discovery'e 2.0 lt motor Land Rover Mart'ta discover sport'ta vergi avantajı sağlamak için 2.0 Si4'ü ithal ediyor.Haziran ayı itibarıyla Land

Kapat