Otomobilini altın kaplatan bilge!

İlginç otomobiller otomobil kaplama otomobil modifiye gümüş kaplama otomobiller altın kaplama otomobil…

Bir kaç hafta önce otomobilini siyah kadife ile kaplatan Londralı bir iş adamının haberini Otobinbir.com sayfalarında sizlerle paylamıştık hatırlarsanız. Buna benzer bir örnekte ülkemizden geldi efendim. Sakarya ‘da reklam işi ile uğraşan Hasan Kara, yurt dışında gördüğü altın kaplama otomobilleri örnek alarak, 2012 model Hyundai Elantra marka otomobilini altın krom folyo ile kapladı.
Hasan Kara, AA muhabirine yaptığı açıklamada, otomobiline yaptıkları kaplamanın bir hafta sürdüğünü belirterek, altın krom folyo ile yaptıkları işçiliğin diğerlerinden zor olduğunu ve hata kabul etmediğini vurguladı.
Aracını altın krom folyo ile kaplattıktan sonra vatandaşların dikkatini çektiğini anlatan Kara, “Geçen yıl yaptığımız çalışmadan sonra bu aracımız talep gördü ve çeşitli yerlerden sipariş aldık. Elimizde bir aracımız var, bu sayıyı artıracağız. İstanbul’da açacağımız ikinci şubemizde alacağımız aracı gümüş krom folyo ile kaplayacağız” diye konuştu.
Kara, yurt dışı ve içinden kendilerine mail atanlar ve telefonla arayanlar olduğunu kaydederek, şöyle konuştu:
“Arayan kişiler özellikle malzemeyi beğendiklerini söylüyor. Ortadoğu, Kanada ve Amerika’dan arayanlar oldu. Dikkat çekmek ve reklam yapmak isteyenler için güzel bir tercih. Küçük bir çocuk da iyi bir tepki veriyor, arabayla alakası olsun veya olmasın yaşlı bir insan da renginden dolayı ilgi gösteriyor. Bazı vatandaşlar fotoğraf ve video çekiyor. Aracı çok beğendiklerini söylüyorlar. Reklam değerinden gayet memnunuz. Bizim için reklam getirisi çok iyi oldu. Gördüğümüz ilgi güzeldi.”

altın kaplama hyundai

AW000622

Bir önceki yazımız olan Otomobilde bayram fırsatları başlıklı makalemizde otomobil kampanyaları 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Otomobilde bayram fırsatları

Otomobil bayram kampanyaları 2013 ramazan bayramı kampanyaları otomobil 2013  indirimli otomobiller 2013... Ramazan bayramına hayalindeki otomobille girmeyi, bayram tatiline yeni...

Kapat