Otomobilde bayram fırsatları

Otomobil bayram kampanyaları 2013 ramazan bayramı kampanyaları otomobil 2013  indirimli otomobiller 2013…

Ramazan bayramına hayalindeki otomobille girmeyi, bayram tatiline yeni bir otomobille çıkmayı hayal edenler yaşadı, zira otomobilde Ramazan çılgınlığı yaşanıyor… Ramazana özel düzenlenen kampanyalar dahilinde, neredeyse 10 bin TL’yi bulan indirimler, sıfır faizli krediler ve ilk ödemeyi 6 ay öteleme gibi cazip fırsatlar sunuluyor.
Ramazan Kampanyalarında en çok dikkat çeken indirim ise nakit indirim fırsatı olarak göze çarpıyor. Bazı markalar anahtar teslim satış fiyatı üzerinden 10 bin TL’yi bulan indirimler yapıyor. Otomobilini krediyle satın almayı düşünen tüketiciler de Ramazan’da aylık 350 TL gibi küçük taksitlerle hayallerini gerçekleştirebiliyor.
ramazan kampanya
Bu arada kredi faizlerinde yaşanan artış, henüz otomotive yansımadı. Aksine Ramazan’a özel düzenlenen kampanyalarda faiz oranı sıfır olarak uygulanıyor. Sıfır faiz fırsatında vade 2 yıla kadar çıkarken, bazı firmalar ilk ödemeyi 6 ay öteliyor. Kampanyalarda ‘yarısı peşin yarısı seneye tek ödeme’ gibi seçenekler de sunuluyor. Ramazan fırsatları binek otomobillerin yanı sıra hafif ticari araçlar için de geçerli. Kampanyalarda sadece sıfır kilometre otomobil alanlar düşünülmemiş. İkinci el otomobil satın almayı düşünen tüketiciler içinde fırsatlar var. İkinci el otomobiller için düşük faizli kredi imkanları sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan Elektrikli otomobile devlet desteği başlıklı makalemizde elektrikli otomobil hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bugatti ‘den yeni bir Veyron versiyonu

Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse Jean-Pierre Wimille resimleri özellikleri yeni Bugatti Veyron... Dünyanın en beğenilen otomobil modellerinden biri olan Veyron'a...

Kapat