Opel’in Yeni Suv Modeli Crossland X Detaylı İnceleme

Opel‘in birçok Suv modelinden sonra en son piyasa çıkarttığı yeni Crossland X modelini siz değerli okurlarımız için inceledik ve değerlendirdik.İlk önce yeni Crossland X’in genel durumundan bahsedelim, aracın iç tasarımı oldukça geniş ayrıca araçta geliştirilmiş bir multimedya sistemi, Head Up Display, 180 Derecelik Geri Görüş Kamerası ve AFL Teknolojili LED Farlar bulunuyor.Yeni Crossland X’in genel yapısı ne kadar küçük dursa da içi bir o kadar geniş ve ferah.Otomobilin bu şekilde tasarlanmasının en önemli sebepleri hem pratik ve kullanışlı olması hemde iç yapısının geniş ve konforlu olması düşünülmüş.Ayrıca unutmadan yeni Crossland X’de güçlendirilmiş ve birçok değişiklik bir şase yapısı bulunmakta.

  • Yeni Opel Crossland X Genel Bakış

Otomobile genel olarak baktığımızda yenilikçi ve sportif bir tasarımı olduğunu görüyoruz, öncelikle aracın Suv olduğunu’da unutmayarak söyleyelim ki araçta mükemmel bir şase yapısı bulunmakta.Geliştirilmiş şase yapısı sayesinde yeni Crossland X hem spor hem modern hem de dayanıklı olmayı başarıyor fakat otomobilin küçük bir yapısının olması bazı kişiler tarafından eleştirilebiliyor.

Yeni Crossland X’in ön tarafından bakıldığında ilk dikkat çeken LED tasarımlı geniş  farlar ve petek desenli ön panjur oluyor.Fakat bunların yanı sıra tamponlarda bulunan yuvarlak sis farları’da aracın daha bir Suv tarzı görünmesine yardımcı oluyor.

Aracın yan tarafına baktığımızda ise kapıların bulunduğu kısımdaki ince göçük tasarım oldukça hoş ve modern bir görünüm sağlamış.Yine aracın kapılarının alt kısmının’da gövdeye göre farklı bir renkte olması çok güzel bir tasarım olmuş.Aracın yan tarafından baktığınızda ön ve arka farlarında az bir kısmını görüyorsunuz.Ön ve arka farlar yanlara kadar uzatılmış.

Yeni Crossland X’in arka kısmında’da ilk dikkat çeken yerlerden birisi geniş ve uzun arka farları.Ondan sonra ise aşağı kadar uzanan arka cam ve kabarık tampon dikkat çekiyor.Ayrıca aracın küçük bir tasarımı olduğundan arka kısmı diğer modellere göre biraz daha engin bir şekilde tasarlanmış.

  • Yeni Opel Crossland X Yepyeni Bir İç Tasarıma Sahip

Otomobilin iç kısmına baktığımızda dış görünümünün aksine büyük ve ferah olduğunu görüyoruz.Özellikle büyük orta konsol, geniş kokpit ve geliştirilmiş multimedya cihazı ile yeni Crossland X’in diğer modellere göre daha geliştirilmiş ve modern olduğu rahatça görülüyor.

Yeni Crossland X’i genel olarak inceledik ve hem yapısı olsun hem tasarımı olsun oldukça güzel ve kullanışlı bulduk.Ayrıca geliştirilmiş şase yapısı’da otomobili genel anlamda güçlendirmiş gibi gözüküyor.Eğer yeni Crossland X sizinde hoşunuza gittiyse incelemenizi tavsiye ederiz.

Yeni Opel Crossland X Detaylı Görselleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Opel Ampera-E Detaylı İnceleme başlıklı makalemizde opel, opel ampera-e ve opel ampera-e 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları

  • opel suv cruslandx

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yenilenen Bmw 4 Serisi Genel İnceleme

Bmw'nin en çok satış yapan serilerinden birisi olan Bmw 4 serisi yenilendi.Yenilenen Bmw 4 serisi yine her zamanki gibi dikkatleri...

Kapat