Opel yeni modelleri ile Frankfurt’ta

2013 Frankfurt Otomobil Fuarı haberleri Opel yeni modelleri yeni opel insignia opel monza 2014  mokka, yeni opel meriva zafira tourer resimleri trafiğe çıkış tarihleri…  Frankfurt Otomobil Fuar’ına sayılı günler kala otomobil üreticileride dünyanın en önemli etkinliklerinden biri olan bu fuarda yeni modellerinide en gösterişli şekilde tanıtmak adına çalışmalarını sürdürüyor. Bu bağlamda Opel, Monza konseptinden yeni İnsignia ‘ya yedi yeni modelin dünya prömiyerini gerçekleştirecek olan Opel ‘de bir ilki gerçekleştirecek ve yeni modellerini Opel Medya Arena olarak adlandırılan özel bir standda sergilenecek.
Opel 3.200 m2’lik bu özel standda, yedisi yeni model olma üzere 30 Opel marka otomobil ile ziyaretçileri ağırlayacak. Opel Medya Arenda beş büyük LED ve LCD ekran ile 360 derecelik bir platform oluşturuldu. Ziyatreçiler heyecan verici atmosferde Konsept ve diğer yeni Opel modellerini çok yakından görme imkanı tanıyacak.
360 derecelik platforma sahip Opel Medya Arena’da Yeni Insignia Country Tourer, ADAM Black Link & White Link, 1.0 SGE, Astra, Cascada 147 kW/200 hp, Mokka, Meriva ve Zafira Tourer modelleri sergilenecek.
Heyecan verici atmosferde Alman futbol ekibi Borussia Dortmund oyuncuları, motorsporları efsanesi ve Opel’in marka elçisi Joachim “Jockel” Winkelhock ve Alman Top Model Lovelyn, ziyaretçilerle bir araya gelecekler. Ziyaretçiler tüm bunların yanında Yeni Insignia OPC , Astra OPC ve Corsa OPC modellerini Opel standında görme imkanı yakalayacaklar. 360 derecelik platformda kişileştirme şampiyonu ADAM’ın kendine özgü bir standı olacak.
Stadyum havasını yaratmak için Opel Medya Arena’ya 1.300 lamba ve spot, projeksiyonlar, sinema boyutunda LED ve LCD ekranlar konuldu. Bu ekranlardan videolar izlenecek ve interaktif bilgiler aktarılacak. 150’den fazla teknisyen, 14 bin metre kablo ve 40 ton çelik kullanarak bir ilke imza atıldı. Ziyaretçiler yaratılan stadyum atmosferinde Alman mühendisliği ile heykeltraş sanatına yakından tanıklık edecekler.

opel monza konsept opel insignia 2014 opel adam 2014 opel cascada 2014 2014 opel insignia country tourer

Bir önceki yazımız olan Opel'den farklı bir Monza başlıklı makalemizde opel monza hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Arap Şeyhinin özel tasarım otomobili

Arap şehylerinin otomobilleri özel otomobil tasarımları en güzel otomobiller en büyük otomobil modelleri...

Kapat