Nissan’dan büyük yıl sonu indirimi

Nissan kampanyaları 2013 otomobil kampanyaları Nissan Qashqai kampanya fiyatı, Juke kampanyalı fiyat, yeni nssan Micra kampanya yeni nissan Note 2013 kampanya en avantajlı otomobil kampanyaları…

Yıl sonu yaklaştıkça otomobil üreticilerinden gelen kampanya haberleride artarken, yeni bir yıla yepyeni bir otomobil ile girmek için en uygun zaman yıl sonu olarak dikkat çekiyor. Bu konuda en avantajlı kampanyalardan birini ise Nissan gerçekleştiriyor. Nissan Büyük Yıl Sonu İndirimi isimli kampanyasında 8.600 TL gibi hakikaten büyük indirimler uygulanıyor.

Nissan Ailesi’nin en gözde üyeleri olan Qashqai, Juke, Micra ve Note’a sahip olmak isteyenler için yıl sonu fırsatı başladı. Kasım ayı kampanyası kapsamında sevilen modelleri için kaçırılmayacak fırsatlar sunan Nissan, Qashqai modeli için 8 bin 600 TL’ye, Juke modelinde ise 5 bin 900 TL’ye varan indirim kolaylığı sağlıyor.
Nissan, yıl sonu kampanyası kapsamında Qashqai modelleri için 18 bin TL krediye 18 ay boyunca yüzde 0 faiz fırsatı, Juke modelleri için 13 bin TL krediye 13 ay boyunca yüzde 0 faiz fırsatı sunuyor. Ayrıca tüm Micra ve tüm Note modelleri için de 10 bin TL krediye 12 ay boyunca yüzde 0 faiz fırsatı otomobil tutkunlarını bekliyor. Nissan ile yıl sonu fırsatlarını yakalamak isteyenler Nissan showroomlarına davet ediyor.

nissan büyük indirim kampanyası

Bir önceki yazımız olan Altima Coupe defteri kapanıyor başlıklı makalemizde nissan altima coupe hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Polis helikopteri ile trafik cezası

Yeni trafik cezaları yeni trafik yasası yeni trafik kanunu havadan trafik cezası 2013 trafik kanunu cezaları haberleri...

Kapat