Nissan yaza merhaba dedi

Nissan haziran kampanyası kampanyalı otomobiller 2013 otomobil kampanyaları Nissan Qashqai kampanya…

nissan qashqai kampanya

Yaz tatiline yepyeni bir Nissan ile çıkmayı hayal ediyoresanız şimdi tam sırası arkadaşlar, zira Nissan Haziran ayında da kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Haziran ayı boyunca Micra, Note, Juke ve Qashqai  modellerine sahip olmak isteyenlere yüzde “0” dan başlayan kredi imkanları sunuluyor.
Nissan Micra, Note ve Juke modellerinde 13 bin TL için 13 ay boyunca yüzde 0 faiz avantajları, Nissan Qashqai ve Qashqai +2 modellerinde ise 15 bin TL için 15 ay boyunca yüzde 0 faiz imkanı ile yazı karşılıyor. Türkiye geneline yayılmış tüm Nissan bayilerinde, Micra modelleri 31 bin 630 TL’den, Juke modelleri 42 bin 290 TL’den, Qashqai modelleri ise 48 bin 990 TL’den başlayan fiyatlar v %0 faiz fırsatları ile satışa sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan Makyajlı Nissan Micra göz kamaştırıyor başlıklı makalemizde yeni kasa nissan micra hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yılın En İyi Performans Motoru seçildi

Performansı en iyi otomobiller Ferrari F12 Berlinetta resimleri ösellikler en iyi otomobil modelleri... Tüm zamanların en hızlı ve en güçlü...

Kapat