Muhteşem bir garaj dekorasyonu

Garaj dekorasyon fikirleri garajım nasıl olmalı garaj dizaynı ilginç otomobil haberleri…

Bir otomobil tutkunu olduğum kadar dekorasyon hastasıyımdır aynı zamanda ve dekorasyon ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden biri olarak binbirdekor.com en beğendiğim dekorasyon sitelerinin başında gelir. Oldukça ilginç dekorasyon fikirlerini, örneklerini burada bulurum, en yeni mobilyaları özellikleri ve fiyat bilgileri ile detaylı bir şekilde incelerler. Son dekorasyon trendleri anında sayfalarına girer, Avrupa ve Amerika ‘dan göz alıcı dekorasyon örnekleri sunarak ilham kaynağı olurlar. Ellerine sağlık diyerek, sizlerede dekorasyon ve mobilya konusunda yardım almanız gerektiğinde binbirdekor.com ‘a uğramanızı salık veririm.

Geçtiğimiz günlerde binbirdekor.com ‘da keyifli dakikalar geçirirken, güzel tasarımcı Brunete Fraccaroli tarafından tasarlanan Brezilya Sao Paulo’da ki 120 m²  genişliğe sahip ilginç bir garaj dekorasyonuna rastladım. Aslında buraya garaj demek neredeyse imkansız. Siyah ve karanlık renklerin hakim olduğu bu alanın garajın ön cephesi tamamen camdan oluşuyor. Dolayısı ile garajın içerisindeki otomobili görmeden, bu alanın bir garaj olduğunu anlayamıyorsunuz. Minimalist akıma göre tasarlanan garajın ev sinema sistemi, dinlenme alanı, araç yıkama alanı gibi başka garajlarda kolay kolay göremeyeceğiniz lüks özellikleri bulunuyor.

brunete fraccaroli garaj dekorasyonu

brunete fraccaroli garaj dekorasyonu (1)

brunete fraccaroli garaj dekorasyonu (2)

brunete fraccaroli garaj dekorasyonu (3)

brunete fraccaroli garaj dekorasyonu (4)

brunete fraccaroli garaj dekorasyonu (5)

brunete fraccaroli garaj dekorasyonu (6)

brunete fraccaroli garaj dekorasyonu (7)

Bir önceki yazımız olan Düşük vergili Mercedes müjdesi başlıklı makalemizde 1.6 mercedes fiyat ve mercedes e serisi fiyat 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Düşük vergili Mercedes müjdesi

Mercedes vergisi ne kadar en düşük mercedes vergisi motorlu taşıtlar vergisi düşük vergili mercedes yeni mercedes  E 180 1.6 motorlu mercedes......

Kapat