Mercedes ‘in yeni S serisi içini açtı

Mercedes Benz yeni S serisi resimleri özellikleri iç mekan resimleri…

mercedes yeni s serisi

Daha önce casuslara yakalanan yeni S serisinin dış görüntülerinin ardından bu defa da bir reklam çekimi  esnasında otomobilin muhteşem giç mekanı da gizlice görüntülendi ve fotoğrafları internete sızdı. Yeni S-serisinin iç mekanı lüks araçlar arasında yeni bir çığır açacak kadar teknolojik özellikleri ve konforu ile dikkat çekiyor. Alüminyum, deri ve üst kalite plastik parçaların kusursuza yakın bir işçilikle birleştiği iç mekanda, tam 156 tuş görev yapıyor. 12.3 inçlik dev bir ekranın yer aldığı orta konsolun yanı sıra, araçta son derece gelişmiş bir ses sistemine de yer verilecek.
Ses Sistemi Süper
İlk olarak SL’de karşımıza çıkan ve aracın şasisini, subwooferın frekansını iletecek şekilde değerlendiren Mercedes, yeni S-serisinde de benzer bir sisteme yer veriyor. Bütün koltuklarda masaj özelliğinin sunulacağı S-serisi, ‘thermotronic’ adını verdiği yeni klima sistemiyle birlikte arka koltuklarda da 14 küçük fanla birlikte koltuk soğutma deneyimini de yaşatacak. Makam otomobili olması itibariyle, arka koltukta pekçok lüksün yer aldığı araç, kemer havayastığını da kullanacak.
mercedes yeni s serisi_2

mercedes yeni s serisi_3

mercedes yeni s serisi_4

mercedes yeni s serisi_5

mercedes yeni s serisi_6

mercedes yeni s serisi_7 mercedes yeni s serisi_8

mercedes yeni s serisi_9

 

Bir önceki yazımız olan Mercedes 'ten tasarım harikası station başlıklı makalemizde mercedes benz cls shooting brake hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Audi ‘nin nefes kesen güzelleri

Audi reklamları audi güzelleri audi resimleri... Volkswagen 'in kanatları altında ‘Teknoloji ile bir adım önde’ sloganı ile muhteşem otomobillere imza...

Kapat