Mercedes-Benz S Coupe ‘un casus fotoğrafları

Mercedes-Benz S Coupe resimleri yeni otomobillerin casus fotoğrafları…

Mercedes-Benz S Coupe_2

Dev Alman oto üreticisi Mercedes-Benz ‘in CL serisinin yerine geçmeye hazırlanan yeni S-Serisi Coupe ‘a ait casus fotoğrafları basına yansıdı. Karelere bölünmüş bir ön yüz, daha alçak bir tavan hattı ve kapılara montajlanmış aynaların yanı sıra daha vurgulu ön ve arka çamurluklar ile geliyor! Genel olarak S-Serisi Coupe, son derece sporif bir ilk izlenim yaratıyor.

Mercedes-Benz S Coupe

Aracın yeni nesil sedan kasası 2013’ün ortalarında tanıtılmak üzere onay almıştı ve üç farklı dingil aralığı uzunluğuyla sunulacağı söylenmişti: standart, uzun dingil mesafeleri ve Maybach 57 yerine geçecek bir Pullman çeşidi. Buna ek olarak, bu üç versiyona bir de coupe ve bazı casus fotoğraflarda daha önce de gördüğümüz üstü açılır modeller eklenecek.

Bir önceki yazımız olan Mercedes-Benz CLA Edition 1 fiyatlandırıldı başlıklı makalemizde Mercedes-Benz CLA serisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2014 BMW M6 Gran Coupe Cenevre’de

2014 BMW M6 Gran Coupe resimleri özellikleri motor ve şanzıman seçenekleri... Alman otomotiv devi BMW tarafından sunulan yüksek performanslı yol...

Kapat