Makyajlı Nissan Micra göz kamaştırıyor

Yeni Nissan Micra resimleri özellikleri iç mekan fotoğrafları motor seçenekleri yakıt tüketim bilgileri…

yeni nissan micra

Ülkemizde küçük otomobil segmentinin özellikle bayanlardan tarafından en tutulan modellerinden biri olan Nissan Micra makyajlanarak yepyeni bir yüze kavuştu. Nissan ‘ın ilk olarak Tayland’da ortaya çıkardığı bu küçük hatchback modeli önümüzdeki haftalarda diğer pazarlarda da satışa sunacak. Makyajlanan Micra’daki göze çarpan ilk değişiklik yeni ön tasarım olarak görünüyor. Tamponları, ön ızgarası ve farları yenilenen otomobilde artık LED’li stoplar da yer alıyor.  Micra’nın kabininde de bazı dokunuşlar gerçekleştirilmiş. Orta konsolu yenilenen otomobilin klima kontrolleri de elden geçirilmiş. Yeni gövde renkleri ve döşemelere de kavuşan Micra’da yeni bir müzik sistemine de yer verilmiş.

yeni nissan micra_2

yeni nissan micra_3

yeni nissan micra_4

yeni nissan micra_5

yeni nissan micra_6

yeni nissan micra_7

yeni nissan micra_8 yeni nissan micra_9 yeni nissan micra_10

Bir önceki yazımız olan Yeni Nissan Note özellikleri ve resimleri başlıklı makalemizde 2014 nissan note hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
New York Otomobil Fuarı kapılarını açtı

New York Otomobil Fuarı ne zaman sergilenecek otomobiller otomobil fuarı haberleri... Otomobil severlerin merakla beklediği,29 Mart-7 Nisan tarihleri arasında ziyaretçilere...

Kapat