Makyajlanan Skoda Yeti

Skoda yeti, yenilenen modelinde bir çok noktasında yapılan ince ve estetik dokunuşlar sayesinde makyajlanan kasası ile bir kez daha görenleri kendisine hayran bıraktı.

Makyajlanan skoda yetide yapılan değişimler arasında ilk olarak dikkat çeken görsel efekt olarak, aracın ön bölümünde yapılan keskin hatlar ve güçlü dokunuşlar olmuştur. Daha modern dokunuşlar ve estetik bir bakış açısı ile değişim yapılan skoda yeti dikkatleri fazlası ile üzerine çekiyor.

Yenilenen ön ızgara, sportif bir görünüm kazandırılan ön tampon ve yeniden tasarlanan ön far grubu ile yine bu grup içerisine yeniden eklenen bi-xenon gündüz görüş farları araca bambaşka bir hava katarak oldukça ilgi çekici bir hale getirmiştir.

Araçta sürüş keyfini ikiye katlayan yeni nesil multimedya destekleri yer alırken aynı zamanda park işlmeni en kolay hale dönüştürebilmek için akıllı park desteği ve 2. nesil otomatik park pilotu yer alıyor.

Buyrun şimdi Otobinbir.com sayfalarında hazırlamış olduğumuz yeni skoda yeti görsellerine bir göz atalım ve yeni makyajlı kasası ile görenleri kendine hayran bırakan bu modeli daha yakından inceleyelim, yapılan değişimler hakkında daha detaylı bir bilgi sahibi olalım.

Yeni Skoda Yeti Resimleri Görsel Galerisi

Bir önceki yazımız olan Skoda Cenevre Motor Show'u büyüledi başlıklı makalemizde 2014 skoda modelleri, 2015 skoda ve skoda hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Eskiden Yeniye Cabrio BMW Modelleri

Merhaba sevgili otobinbir.com takipçileri bu makalemizde sizlere BMW cabiro modellerini getirdik. Uzun zamandır yakından incelediğim bu mdodeller fazlası ile beğenimi...

Kapat