Lamborghini Cabrera testte yakalandı

Yeni Lamborghini Cabrera resimleri özellikleri trafiğe çıkış tarihi motor ve şanzıman seçenekleri…

Lamborghini, efsane modeli Gallardo‘yu emekli etmeye hazırlanırken, Gallardo’nun mirasçısı yeni Cabrera son hali ile test sürüşü esnasında Supercarteam’ın objektiflerine yakalandı.
Sadece ön kısmı kamufle edilmiş olan prototipin arka kısmı net şekilde görülebiliyor. Aracın arka kısmı Gallardo Super Trofeo Stradale modelinin neredeyse aynısı fakat arkadaki kanatlar tamamen yeni modele özgü detaylar.
Yeni süper otomobilin Frankfurt Otomobil Fuarı’nda, Cabrera adıyla tanıtılması bekleniyor. Model, ikinci nesil bir Audi R8 platformunun üzerinde alüminyum alaşımlı karbon fiber hafif bir yapı olarak tasarlanmış.
5.2 litrelik V10 motorunun, Super Trofeo Stradale’de olduğu gibi 570 beygir gücünde olup olmayacağı belirsiz olsa da, aracın yoğun karbon fiber kullanılmış gövdesinin eskisinden çok daha hafif olacağı kesin.
Gallardo’nun yeni modelinin Lamborghini yarış otomobilleri kısmının rozetini taşıması bekleniyor.

lamborghini cabrera

Bir önceki yazımız olan Aventador Torado ile daha yakışıklı başlıklı makalemizde aventador, body kit ve modifiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Otomobilini altın kaplatan bilge!

İlginç otomobiller otomobil kaplama otomobil modifiye gümüş kaplama otomobiller altın kaplama otomobil... Bir kaç hafta önce otomobilini siyah kadife ile...

Kapat