Kristal Lazer Farlı Chevrolet FNR

chevrolet fnr 2015 chevrolet modelleri chevrolet cruze chevrolet aveo chevrolet camaro chevrolet spark chevrolet kampanyaları 2015 chevrolet kampanya…

Şanghay Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkan Chevrolet FNR konsepti, fütüristik bir kapsül tasarıma sahip. Kendi kendine sürücüsüz olarak gidebilen otomobilin farlar ve arka lambaları kristalden oluşuyor.

Elektrikli otomobilin kapıları Dragonfly olarak adlandırılan bir şekilde açılıyor. Manyetik tekerleri sayesinde araç, elektrik ihtiyacının belli bir kısmını kendisi üretebiliyor. Aynı zamanda Chevrolet FNR kablosuz şarj olabilme yeteneğine de sahip. Ayrıca otomobilde göz tarama ve radar gibi birçok sensor de bulunuyor.

-Fotoğraf Galerisi-

 

Bir önceki yazımız olan Efsane Model Corvette Yine Yollarda başlıklı makalemizde chevrolet 2015, chevrolet corvette ve chevrolet corvette fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Volkswagen Transporter Yeni Modelleri İle Yollara Çıkmaya Hazırlanıyor

volkswagen transporter volkswagen transporter 2015 fiyatı volkswagen kampanya kampanyalı otomobil otomobil kampanyaları 2015... Volkswagen,ticari hayatta önemli bir yere sahip model...

Kapat