Klasik Mercedes Resimleri

Otobinbir.Com sayfalarında bu makalemizde sizlerle göz kamaştıran, görenlerin son derece beğenisini kazandığı klasik mercedes modellerini paylaşıyoruz.

Hemen hemen günümüzde elli yıl öncesine kadar üretimini gerçekleşmiş olmasına rağmen klasik otomobil seven kişiler tarafından fazlası ile ilgi odağı olmaktadır.

Bizlerde klasik otomobillerden hoşlanan, hobi olarak ilgilenen ve mercedes klasik otomobil modellerine karşı özel bir ilgisi olan takipçilerimiz için klasik mercedes örnekleri resimlerini bir görsel galerisi halinde sizlerin ayaklarına kadar getirdik.

Buyrun şimdi sizleri daha fazla bekletmeyelim ve görsel galerimizi ziyaret ederek klasik mercedes. klasik cabrio mercedes, klasik coupe mercedes modellerini daha yakından inceleyelim. Bir başka makalemizde yeniden sizlerle olmak üzere, sağlıcakla kalın…

Klasik Mercedes Resimleri Görsel Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2014 Mercedes-Benz S Class başlıklı makalemizde 2014 mercedes fiyatları, 2014 mercedes görselleri ve 2014 mercedes s class hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları

 • hurda belgeli vosvos

Etiketler:

Klasik Mercedes Resimleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. Hüseyin Çiloğlu dedi ki:

  Aşağıdaki 70 otomobil markasının 1900 -1970 yılları arası modellerinden bazılarının değişik açılardan çekilmiş 1100 adet (19 GB) çok özel fotoğrafları arşivimdedir.​
  Yüksek çözünürlüklü çok kaliteli renkli fotoğraflar logo ve telif hakkı bulunmadığından takvim, broşür, tablo veya başka amaçla kullanılabilir.
  Fotoğraflarda araçların model, marka ve hangi serisi olduğu yazmaktadır.
  Birbirinin aynısı olmayan ve hepsi doğada çekilmiş fotoğrafları değerlendirmek isteyen kişi yada kuruluşa bu emsalsiz arşivi vermek istiyorum.

  Hüseyin Çiloğlu
  huseyinciloglu@yahoo.com

  AC – Alfa Romeo – Alvis – Aston Martin – Auburn – Autobianchi – Bentley – BMW – Bristol – Bugatti – Buick – Cadillac – Chevrolet – Chrysler – Citroën – Cord – Cunningham – Darracq – Delage – DeSoto – Dodge – Duesenberg – Edsel – Essex – Excalibur – Ferrari – Fiat – Ford – GAZ – GMC – Hispano Suiza – Hudson – Hurtu – Isotta Fraschini – Jaguar – Lagonda – Lancia – Lincoln – Lotus – Marmon – Maserati – Matra – McFarlan – Mercedes – MG – Minerva – Mitsubishi – Napier – Nash Healey – O.S.C.A – Oldsmobile – Packard – Peugeot – Pierce Arrow – Plymouth – Pontiac – Porsche – Riley – Rolls Royce – Ruxton – Sabra – Shelby – Siata – Studebaker – Stutz – Talbot Lago – Triumph – Voisin – Wills Sainte – Woods

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2014 Mercedes-Benz S Class

Merhaba sevgili Otobinbir.Com takipçileri bu makalemizde sizlere mercedesi'in

Kapat